Новак
Bfgoodrich Rugged Terrain T A P235 75R 108T гуми со вклопување: 1995- Chevrolet Tahoe LT, Chevrolet Silverado Base

Bfgoodrich Rugged Terrain T A P235 75R 108T гуми со вклопување: 1995- Chevrolet Tahoe LT, Chevrolet Silverado

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2218.24

Изградени за каде и да ве одведат вашите авантури, гумата на теренот Bfgoodrich Terrain T/A испорачува смел изглед надвор од патот со мазно, тивко возење со автопат. Неговата тешка сложена и солидна шема на шара нуди извонреден зафат на влажните патишта без компромис. Неговите две големи опсежни жлебови обезбедуваат ефективна евакуација на вода за да ве задржат покриени во кое било време. Соливиот терен на Бфгудрих Т/А доаѓа поддржан од ограничената гаранција за неблагодарен живот на производителот од 50.000 милји, што ви дава повеќе милји и повеќе авантури. Bfgoodrich Rugged Terrain T/A P235/75 R15 108 T гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Kenda Kenetica KR217 е совршена гума за секоја временска состојба Оваа M&S оценета за сите сезони гуми има симетри�

Vercelli Classic 787 P205 / 75 R15 97 Soverviewthe Vercelli Classic 787 е гума за сите сезони, дизајниран за употреба на класични и ретро

Reliance Radial ST Tire нуди подобрен капацитет за носење оптоварување и странична стабилност, намалувајќи го ниш

Dunlop Rover RVXT The Dunlop Rover RVXT е целосна гума за камиони за возачи кои ги ценат карактеристиките на патот и зимск

Optimo (H724) од Ханкук е цела сезонска гума што е дизајнирана за употреба на патнички автомобили, како што се

Scroll