Новак
Добро ткаен дулцет егзотичен килим со модерна област

Добро ткаен дулцет егзотичен килим со модерна област

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1359.84

Егзотиката е класичен стил ажуриран со свежи, модерни елементи за дизајн. Традиционален, геометриски, племенски, дијамантски дизајн дизајн е освежен со неутрални бои на сива и бела боја. Ткаењето со двојни точки му дава на овој килим дополнително луксузно чувство и иако е направено машини, капките што се шират околу рабовите на моделот, даваат уникатен врежан изглед. Преди предиво од 0,4-инчен BCF полипропилен е кадифен, мек и дамки и отпорни на избледени. Не пролева и неговата 100 проценти поддршка од јута е безбеден од дрво. Сите рабови на килим се разгледуваат за издржливост. Добро ткаен dulcet егзотичен модерен килим на подрачје : кадифено мек 0,4 "купка топлина Полипропилен влакна дава исклучителен кадифен изглед. Поддршката од 100 проценти јута е безбедна за дрвени подови. Сите 4 страни на килимот се разгледуваат за подобрена трајност. Машината направена Во Турција. Вакуум редовно со вакуум што не е-риба. , 3'3 "x 5 ', 5' x 7'2", 7'10 "x 9'10" и 9'3 "x 12'6".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој мебел на Америка современа сина килим со сина боја има рамен куп што се чувствува меко и пријатно п�

Вашето девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој �

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење...

Велкро (Р) Брендлепливи монети Овие самолепливи монети се совршени за мали и средни проекти и ќе се прид�

Уметник : Мајк onesонс Фотосебјек : Пејзажаперестил : Природно модерен производ Тип : Галерија обвиткано п�

Однесете го вашиот стил на следното ниво без цветен врв на границите со соодветна маска за лице...

Барате функционален и модерен канцелариски стол за вашето работно место? Тоа е идеално столче за биро з�

Поставете го прашањето што искра исто толку светло како овој блескав прстен за ангажман на срцето на Ми�

Уметник : Рон Паркерсубјект : Пејзажапелатива : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија обвиткано платно

Играјте ја вашата колекција i Tunes преку вашето FM радио во вашиот автомобил, дом и канцеларија без да повр�

Овие тексас дунгари ќе ве одржуваат да ја правите вашата најдобра работа за цело време кога сте на часов

Кети Хиршфелд Визијата на слободата, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметни�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Bootie Code West Nowe Key е двотонcutie Предниот дел е цврста кожа кожа, додека грбот е забавна карирана шема...

Краток опис не е достапен 2парчен линк ™ : Значително ги намалува вибрациите на рацете за да ви даде неве

Со својот тенок дизајн и складирање на топката, The Chase 'N Go Ball Popper Popper Popps Packs со целото тело игра во компакт�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Лорен Моссубјект : Апстракт Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвит

Латинскиот крст е симбол на христијанството, додадете го овој 14 ѓердан од приврзок жолт златен крст во в

Оваа привлечна wallидна скулптура има тркалезна форма и органски и дизајн на дрвени резби во отворен стил

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Инстант класик за додавање во вашата колекција на чевли, Потеклото од Лесна улица е паметен и практичен

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz Sprinter 2500 2020, дизајнирани прила

Создадете прекрасен дом со оваа елегантна волна килим со рачно изработена конструкција Овој правоагол�

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

Удобноста на вашиот мал критериум е клучна, па исмејте ја само со најдобрите ткаенини! Направено со 100% о�

oeko / Standard100 Размислена и практична идеја за подароци што родителите ќе ја обожаваат, совршена да донесат

Чувајте ги работите пријатни во овие панталони за спиење Тие се совршена дневна облека за долги викенди

Од време на играње до спиење, чувајте ја топла за зимската сезона во оваа ултракул и ултравиновна пантал

Scroll