Новак
Раскошни LED-лемилички свеќички управувани од дома, бели, бели

Раскошни LED-лемилички свеќички управувани од дома, бели, бели

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 191.84

Наменети да изгледаат како вистински свеќи, треперените свеќи од 27 пакувања од страна на раскошен дом се одличен додаток на кој било дом. Добијте го класичниот, утешен изглед на мека блескава свеќа без никакви капе, чад, пламен или безбедносни опасности и уживајте во суптилниот мирис на ванила додека се опуштате од електричните свеќи за прозорецот. Овој сет доаѓа со 24 LED свеќи за светло и 3 свеќи за далечински управувач. Забелешка : LED -светлата за чај и LED свеќи со далечински управувач може да се испорачуваат одделно. 27-пакувања бели безмилосни свеќи-свеќите од 27 пакувања ви нудат мир на умот и топол амбиент без хаос на досаден восок како редовни свеќи . Вистински восок-Овие свеќи за гласање со батерии се направени од восок и се карактеризираат со суптилни Мирисот на ванила без никакви капе, чад, пламен или безбедносни опасности . Мекото светло за светло - Електричните свеќи доаѓаат со LED светла кои нудат мек сјај со животно треперење, идеално за свадба, туш за бебиња или невестински декор на туш . Далечинско контролирано - LED свеќите за столбот доаѓаат со далечински управувач што се одликуваат со копчиња за вклучување/исклучување, две поставки за осветленост, тајмер (4-8 часа) и режими на треперење или стабилно светло . Потребни батерии - Секоја свеќа за столб бара батерии од 3 AAA (не (не Вклучено), батерија CR2025 за далечински управувач (вклучен) и CR2032 батерии за светлосни светла (вклучени) . материјали - восок. Димензии (LXH) - Tealights : 1,5 "x 1,5"; Столбови : големи : 3 "x 6"; Среден : 3 "x 5"; Мало : 3 "x 4".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обидете се да ги користите овие свеќи за облик на LED дрво низ целиот дом Ставете ги во фенери за модерен п

Донесете чувства на топлина и здружение во вашиот дом со елегантен ураган и непламен свеќа Овој рачно и�

ИНГЛОВ ФЛАМИНСКИ Фросат стаклени свеќи доаѓаат со пластични свеќи за гласање кои трепкаат исто како и в

Безбедно додадете топол сјај во вашиот дом со овој пакет на бесрамни свеќи од главните места Главни мес�

Поставете го расположението за интимна, релаксирачка вечер со овој сет од 12 LED чајни светла Овие светла �

Затемните свеќи даваат топол поканувачки сјај на оган без вистинска опасност од отворен пламен направе

Доведете ја убавината на природата во вашиот дом со оваа кора од бреза, безмилосна предводена свеќа пос�

Обидете се да користите LED свеќи за столб низ вашиот дом Ставете ги во фенери за модерен пресврт на класи

Прекрасно изработена запалена свеќа со златна стакло од жива надворешна и внатрешна восочна свеќа; Со п

Наполнете ја вашата соба со топол сјај на треперење на свеќата со подобри домови и градини со светло све

Scroll