Новак
Ѓердан од државата Охајо Бакис Дајана

Ѓердан од државата Охајо Бакис Дајана

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Нашиот ѓердан од државата Охајо Бакис Дајана брзо стана еден од нашите најдобри продавачи. Овој класичен стил значи разноврсност и универзална привлечност. Секое парче накит има акцент на бисер за да помогне во подигнување на логото на NCAA. Обетките се одликуваат со пост во стилот на француски кука. Ѓерданот е сателитски ланец од 18 инчи со продолжение од два инчи за да можете да ја прилагодите вашата должина. Нараквицата е нараквица со брада, за да се прилагоди за да одговара на зглобот на која било големина. Сите предмети се направени од легура на цинк и се запечатени со анти-трска. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Државен ѓердан од државата Охајо, Дајана.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие чизми за каубојски девојки Кенси се совршени за вашата мала каубојка! Тие се направени да изгледаа�

Салата од Цезар Тејлор Фарми со пилешко и сланина е ваш крајно омилено Јасна зелена салата и пилешко мес

Оваа симпатична печатена каросерија од Гаранималс е сладок додаток на нејзината секојдневна гардероба

Шарени и пријатни PJ од спиење на него се неверојатно удобни што ги прават идеални за лежење или спиење С�

Палубајте ги салите во вашата празнична сезона на вашиот ПЈ со овој врвен долг ракав и џогери поставени

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 " x 18 "Sage модерна перница за акцент на моногра�

Голема, плишана, удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Полумен од свежо пече�

Водоотпорна трансфер отстранлива налепница лажна црна тетоважа која изгледа вистинска женска рака мод

Земете ја нејзината игра со тексас следното ниво со бесплатно склопување на слаби фармерки во ултрамек�

Вашата мала cutie ќе биде завист на сите седум џуџиња во овој костум за новороденчиња од Снежана Делукс! Ко

Лесен стил на влечење ткаени џогери од garanimals прават без напор облекување и промена Товарните џебови дод

Scroll