Новак
Лулка стол тапацирана рокерска фотелја _, модерен акцент стол со цврста заоблена база за дневна соба, спална соба, студентски дом

Лулка стол тапацирана рокерска фотелја _, модерен акцент стол со цврста заоблена база за дневна соба, спална

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2879.84

Опис на прегледот на производот / Карактеристики - 26 ”стол за лулка, обезбедува крајна удобност во беспрекорен стил, одличен додаток на дневна соба, спална соба или расадник. Совршено е да се одмори и да се релаксира. - Тапациран со кадифе, мека и мазна. - Се одликува со квадратни раце со страничен џеб, што е погодно за да ставите списанија и мали предмети. - Перница назад со декорација на копчиња. - Солидни дрвени нозе. 【Удобно столче за лулка】 Со деца-пријателски, дише и мека кадифена ткаенина, можете да се опуштите на столчето за лулка, да пиете вкусно кафе и да прочитате прекрасна книга . 【Високи потпирачи за грб и удобни потпирачи за рака-Оваа ергономска, модерна лулкачка столица обезбедува силна поддршка За целото тело. Високиот потпирач за грб ви обезбедува голема удобност и безбедност. Уште повеќе, со одмор на рацете или рацете на удобните потпирачи за рака, ќе бидете помалку заморни . 【Цврста и трајна конструкција】 Целата рамка е изработена од цврсто дрво и е доволно цврста за да поддржите до 300 фунти. Покриена со висококвалитетна ткаенина и исполнета со мека меморија со висока густина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Природно, убавиот прстен за ангажман на камото со Realtree Cobalt е отпорен на абење, со голема јачина и хипоале

Георгина може да биде патика за чипка, но оваа патики има за цел да направи моден спринт Мулти боја и мат�

Russell Big Man's Dri Fit Fit Long Sneeve Performance Tee DriPower 360 Technology Fils Sweat од телото ве одржува ладно и суво свежо сила технолог

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, комплетите за замена на сопирачките за за�

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа црвена мо�

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици Јака

Овој прекрасен Kangoroo на тоалетот за читање на тоалети за вести од платно се печати со употреба на највисо

Одлична вредност секојдневните силни хартиени крпи имаат 2лични листови кои се силни и апсорбирани, што

Вкусот на устата е секогаш на масата со решетката на Blackstone, подготвена и сервирајте го корејскиот сос од

Материјал : 92% полиестер / 8% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Модел�

Регал имот безжичен 2инчен венецијански винил слепи е полесна верзија и опција за буџетот во споредба с�

Вкупна победа за вашиот плакар Ракавите со двојни удари додаваат драматичен елемент на оваа лесна женс�

Уметник : Мери Urbansubject : Typography Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подг�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Извршна биро Инженерско дрво со класична завршница на ламинат од цреша Четири фиоки со метални тркачи и

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Слатко женствено, врвот на резервоарот за очен на Get го вклучува шармот Овој лесен стил на влечење со шир

Scroll