Новак
Ступела современи тропски ботанички форми Апстрактна сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Ступела современи тропски ботанички форми Апстрактна сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : модерно, апстрактно, растително, современо, ботанички. Дизајн од Ишита Банерје.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вашето дете ќе ги сака новите атлетски дела осветлуваат патики Стилски, издржлив и удобен...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Сè уште начин на живот : Модерен и современ проитивен Тип : Галери

Процесорот AMD FX8120 со матична плоча овозможува создавање на најнапредниот систем дизајниран да одговара

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“ Запо

Опуштете се и одмотајте, купувајте или спијте во тајните богатства, четкана од праска, плетена хемија...

Едноставен и елегантен, розовиот тапациран кревет со складирање ќе остави траен впечаток во вашата соб�

Колекцијата Фрида ги искористи елементите на природата преку своите апстрактни потресени дизајни...

Донесете малку живописна, сезонска боја на вашиот простор за живеење на отворено со ова годишно комбо...

Продавница Нанет Нанет Лепоре Очила за сонце за жени : Под знамето на бренд, обожавана од млади моднисти�

На крајот, Маргарет доби работа со Националната федерација за животински свет, помагајќи во дизајнирањ�

Класичната Бермуда се крева на изрез со Terra 9 '' Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува Ockеб�

Ringвони на празниците со оваа шарена Божиќна маичка за Божиќно светло во кое има цртано мачка и дуо на гл�

Две тимови се подобри од една! Зачувајте ги овие секојдневни најважни работи со двојни маици на Wonder Nation,

Гингам изгледа одлично Додадете ја оваа кошула на копчето во неговиот плакар и проширете го неговиот ст

Купете нелепливи статични декоративни филмови за декоративни прозорци на декоративниот филм го прават

Кога решивме да ја донесеме нашата деценија на експертиза за органско овошје на ширење на овошје, се чув

Scroll