Новак
Табела за ламба - сива завршница - сенка на бела ткаенина

Табела за ламба - сива завршница - сенка на бела ткаенина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Одликувајќи се со геометриска стаклена рамка со бујни златни акценти, оваа табела ламба носи стилско осветлување во која било просторија. Стаклото има суптилна сива нијанса што ја надополнува сенката на белата ткаенина. Покажете ја оваа стаклена ламба за маса во спална соба, дневна соба, канцеларија или трпезарија или додајте ја на странична маса во ходникот. Направено од стакло и ткаенина. Потребна е една максимална средна основна сијалица од 60-вати E26 (продадена одделно). 5-метарски кабел. Напон : 120 V. Сенка на ткаенина во бела боја. Сенката е висока 12 "широка x 10".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

1 "DIA прилагодлива етлна завеса за завеси 120170 инчи сатенски никелдекоратирајте го вашиот третман на про�

Тој е престој на уметник во Зоолошкиот парк Марвел во Хемпшир од 1999 година и е основач и претседател на М

Откако вашето дете ќе ја облече оваа облека Стив Мадден, таа никогаш нема да сака да носи нешто друго! Бр�

Тој имаше среќа да заземе работа како графички дизајнер во една од најпрестижните издавачки компании в�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Опкружете се во луксуз со хотелскиот стил египетски памук 1000 листови за броење на нишки Овие чаршафи се

Донесете модерен стил на глам во вашиот дом со оваа декоративна фиока за акцент во форма со четкани мета

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уживајте во вашиот ладен пијалок во движење со овој неверојатно удобен, преносен и издржлив Tumbler...

Мазна ткаенина отпорна на дамки и вода и синтетичка горна во чипка на спортска обична работа отпорна на

Воведување на кадифен топлина од климата десно од Cuddl Duds со долги ракави на екипажот на вратот...

Бидете удобни додека ја покажувате вашата поддршка за голема кауза Претставувајте ја Фондацијата за ра

Нивниот омилен лик на Дизни е прикажан на овој три пакувања на каросерии Со разнобојни отпечатоци, овие

Сребрени фармерки копродукции Ејвори Висок пораст Скини фармерки Висок пораст што ги подобрува кривин

И на трендот и на ултра удобно, овој пат и Tru Waffle Stitch Pullover џемпер за жени е забавен додаток на вашиот плака

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Националната географска торба за спиење итни случаи од живи подготвени е многу корисна во итна ситуаци�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Камил Писаро 18 "x 24"...

Уживајте во вашето време на сонце без да ја запалите кожата со еднаков спортски широк спектар на лосион

Совршен накит за класично модерната жена Погледнете неверојатно во овој бујно накит со акцентиран дија

Стапка за стакло блок декор Се одликува со два стаклени декоративни блока во една ставка од декор Секој

Чувствувајте се како да сте на Облак 9 во нашиот супер мек истегнување на врвот на руно Оваа удобна мета �

Спортски дизајн и врвна удобност за вашиот активен животен стил! Isotionsенски женски мат сатен и лизгачки �

La Favorita Tortilla Chips се изработени со вистинско каменземја жолто пченка и се зачинети со сол и навестување ва�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Повторно откријте ја вашата соба со јорган Греси поставена од Сомерсет Дома Додадете пламен во која бил

Акцентирајте го вашиот дом или канцеларија со оваа прекрасно врамена гелобложена градска сцена...

Scroll