Новак
Тревник 7. ft вештачка трева за миленичиња тревник и уредување на килим на отворено во затворен простор

Тревник 7. ft вештачка трева за миленичиња тревник и уредување на килим на отворено во затворен простор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

безбедна за околината : без хемикалии и токсин без токсин, нашата вештачка трева од трева од 7,5 x 79 стапки не го зголемува отпадот од јаглерод. Лесен за инсталирање.Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. повеќенаменска : можете да изберете од најразлични наши стандардни големини на трева трева или да добиете прилагодено вклопување само за вашиот дом. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата пред-пресечена трева . Цврст : Нашиот трева е изградена да трае и никогаш не згаснува со УВ-заштитен и материјал отпорен на временски услови. Не грижете се за дождот што предизвикува барички или калап затоа што течноста лесно ја истегнува лажната трева. Трае до 25 години со 15-годишна гаранција .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Realtree WAV3 Неонски цитрус Камо мажите со долги ракави за изведба на риболов е направено од репродукција (ре

Inенски peиркач пети со современ склопен вампир дизајн го нанесува овој клин Еспадрил со стил...

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Изберете пом, која било пом! Подгответе се за забавни вибрации и студени температури оваа зима со овој п�

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Овој прекрасен розов турмалин и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Глава до пети, таа ќе изгледа апсолутно чудесно во слаткиот сет на три парчиња на Wonder Nation Сјајните акцен�

Во 2001 година, ја прифатив редакцијата на карикатуристот со весникот „Роки планина“, истата година стан

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Направете бранови во ова пливање бикини поставени од правда! Овој сет за бикини со халтер доаѓа со стран

Нашиот персонализиран банер за роденден на Диви Кратс е сигурен дека ќе додаде забава за специјалниот д

Овој сет на Chalis Challis на Wonder Nation и графичка маица е одличен додаток за секоја гардероба за девојчиња! Овој

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија Созда�

Овој весел сет на елегантни црвени пиедестали прави совршен додаток на вашето Божиќно украсување...

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Свилениот мазен сатен додава женски допир на облека за спиење со овој комплет за спиење со 2 парчиња Ово�

Уметник : Грејс Попсобјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано плат

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено �

Scroll