Новак
Simplee Adesso Ashbury Desk Lamp, антички месинг, електронски, антички месинг сенка

Simplee Adesso Ashbury Desk Lamp, антички месинг, електронски, антички месинг сенка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Инспирирана од модерен дизајн од средината на век, ламбата Ешбери е совршен додаток на која било табела за биро или акцент. Стручно мешање на елегантно, соблечено современо тело со модерна боја во средниот век, металната конструкција на ламбата има антички месинг финиш, додека сенката во форма на глобус од 6,5 „Глобус ја насочува светлината од сијалицата од 40 W (не е вклучена) преку 4,6 “ отворање. Исто толку разноврсна колку што е естетска, светилката има две точки на артикулација, една долж стеблото што овозможува големи прилагодувања на висината на ламбата и друг лоциран во основата на сенката за да обезбеди посочено насочување на осветлувањето. За удобен пристап до електрична енергија од вашата работна површина, трканата база со дијаметар од 7 "има AC -излез. Без разлика дали ламбата е вклучена или исклучена, излезот на AC ќе продолжи да работи нормално. Работено од рокерски прекинувач лоциран на основата, Светилката има и чист кабел од 5 '. Табелата за маса Ешбери е исто така достапна во црна завршница со антички месинг акценти. Елегантни метални линии и едноставна палета на бои позајмуваат модерен, минималистички допир . точки на артикулација на стеблото и основата на Сенка ви овозможува да ја насочите светлината каде и да е потребно . AC Излез е вклучен во основата за удобен пристап до моќност . Завршете го вашиот декор со координативната ламба за подот на Ешбери . 25,5 "Максималната висина е идеална за табели со клупи и акцент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Салата од Цезар Тејлор Фарми со пилешко и сланина е ваш крајно омилено Јасна зелена салата и пилешко мес

Доаѓа со : Winsome Lynden DropLef Trink Table, Антички Walnutladder задни столчиња, сет од 4, антички ореви во 3 кутии 1 Димензии :

Материјал : 60% памук / 40% полиестер Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Моделот �

Слајд на платформата за женски Rhinestone Plather Ailsa01 е достапен во сина, розова и сребро Овие удобни обликувани

Вратете се во стил со нашата најпродавана модна патикаженскиот клипер Направено со меки, дишечки текст�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Овој пуловер на вратот на екипажот од без граници е совршен спој на удобност и стил Конструирана од фран

Вклучете ја топлината на стил со ова електрично огниште Класичната дрвена обработка цвета низ мантилот

Оваа симпатична печатена каросерија од Гаранималс е сладок додаток на нејзината секојдневна гардероба

Бидете удобни и стилски во овие женски патики со чипка, кои ќе бидат совршени со каква било облека Затег�

Водоотпорна трансфер отстранлива налепница лажна црна тетоважа која изгледа вистинска женска рака мод

Домашниот живот се случува во кујната и оваа весела жолта количка ги сместува сите потреби за да се врат

Мали деца Фублс нема машина за меурчиња, сина и зелена машината за меурчиња за меурчиња на Fubbles е крајна

Дизајнирано со вашата удобност во умот! Дизни бод графички печати за спиење џогери за жени и плус големи

Осветлете ја секоја просторија со овој филм DC Comics Темниот витез okerокер постер за скици Постерите за тр

Класичен стил се среќава со удобност со Деби од Лесна улица Оваа чипка за чипка е направена да оди на доп

Автоматски ќе се активира откако ќе се прифати договорот за лиценца со кликнување на глувчето! Ние сме е

Чистење на CLOROX Cleanup Чистач за спреј за белило за целта е дизајнирана да брзо и ефикасно чистење, дезинфек

Создадете топло и поканувачко место за да го започнете денот или да уживате во одличен оброк заедно со ќ

Домашен стил на стил и удобност, супермеки маици и шорцеви за велосипеди со тајни од тајните е идеален з�

Лесен стил на влечење ткаени џогери од garanimals прават без напор облекување и промена Товарните џебови дод

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

Версафлекс 2.0 има поголем, редизајниран назад за дополнителна поддршка Версафлексот е идеален за лицет�

Инципио Бренд Дизајн на серии на школка за Apple i Phone 5, i Phone 5s, i Phone SE Транспарентна чиста завршница со дизај

Scroll