Новак
Трговска марка ликовна уметност „Чикаго Илиноис Скајлин БГ-2“ платно уметност од Марлен Вотсон, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Чикаго Илиноис Скајлин БГ-2“ платно уметност од Марлен Вотсон, бела мат,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзаж-апестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Чикаго Илиноис Скајлин БГ-2“ Арт од Марлен Вотсон, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има црно -бела слика на небото во Чикаго, Илиноис. Печатење на giclee под акрилик во црна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од време и TRU од без напор стил со овој симпатичен фустан на Долман Направено од мека ткаенина од мешавин

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Покажете го вашиот тимски дух во стил со привлечна NCAA Forever Collectibles University of Wyoming каубои за реверзибилна шам

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Повлекувањето / исклучувањето на ланецот им претставува на клиентите гроздобер допир и чувство Сенката

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Takesејм хартија со средни вреќи за подароци од органза се совршени за подароци, забави за забави, елегант�

Овој комунален елек обезбедува најдобар и највисок стил, задолжителен за вашата гардероба За секојднев

Без оглед какви се вашите планови за денот, овој сет со чанти со две парчиња на Нанет Лепоре ве опфати...

Супер меко : Супермек, дишечки памук со финиш за миење облека ве одржува топло во зима, кул во лето и приј�

Scroll