Новак
Концепти на женска плус големина сублимација на врвот на вратот со асиметричен полите

Концепти на женска плус големина сублимација на врвот на вратот со асиметричен полите

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Одете од биро до вечера во овој врвен врат од концепти. Со привлечни очи, сите отпечатоци, овој врвен пуловер за кратки ракави има ласкава асиметрична полите и искривени акценти на rhinestone од предната страна. Совршено лесен и воздушен за целодневна удобност, овој врвен пар на жените со вашите омилени фармерки за да го заврши изгледот! Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Акценти на Rhinestone однапред; асиметричен полите со сатен-како трим; Слаб Jerseyерси; мека и лесна. Women'sенски плус сублимација на кратки ракави на врвот од концепти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Вашето дете ќе биде симпатично и удобно во овие пријатни, ретро ребра од лепките од леснопит...

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзаж за пејзаж : Современа Производ Тип : Галеријаобвиткано платно Ар�

Уникатните индустрии ги оптоваруваат детските грабежи за деца со забавни комплети за активности, како �

Вашето мало момче ќе сака да го носи овој графички худи на костумите на Bulbasaur Bulbasaur Направено од мека, удо

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Без граници на резервоарот за тркачки бек 2пакет нуди удобност и стил сите во едно! Одликувајќи се со трк

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во разни големини, трговска марка ликовна уме�

Вашето дете го заслужува најдоброто од сè, па набавете му е елените за бегство Специјално дизајниран да

Колку и да се издржливи, колку што се издржливи, Jeanан Пјер Турски памук со памук се карактеризира со 100% п�

Крштевање на крштевање (бебе момче) Специјална пригода за крштевање момчиња краткорочно поставено на р�

Подгответе се да се справите со работниот ден додека изгледате полиран и професионален во основните ра�

Уметник : Homersubject : Пејзажапестит : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Под

Scroll