Новак
Lee® Womenенски среден пораст за удобност на половината на половината

Lee® Womenенски среден пораст за удобност на половината на половината

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Носете го сето тоа во чекор со краткиот товар на половината Lee®. Направено од мешавина од памук со само навестување на стрии, овие удобни карго се мешаат стил со алатка за кратко што ве тера да се движите во движење. Тие, исто така, доаѓаат со комунални предни џебови, карго -странични џебови, џебови од задниот дел на Дунгареј и легендарно воено копче на Ли Лого за да ги затворат во предниот дел. Со нивниот среден пораст и редовно вклопување, тие се дизајнирани да се движат со вашето тело без оглед на тоа што сте планирале. Среден пораст. Редовно вклопување. Еластична лента за половината. Комунални предни џебови, странични џебови на карго, џебови од грб. Легендарните детали на Ли. 98% памук, 2% спандекс. 5 "Inseam. Стил #112331557.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Носете го сето тоа во чекор со краткиот товар на половината Lee® Направено од мешавина од памук со само на

Лажичката оживува летен класик со скулптури со шорцеви Алинија Малку подолго во должина, овие шорцеви с

Уживајте во стилот во сонцето на време и шорцевите на плажа на Тру Смачкана лента за половината и мека, и

Удобните шорцеви за пријатна сесија за спиење се сон од тајни богатства со шарени отпечатоци Приближно.

Ништо не се натпреварува со удобноста на панталоните за џебни џебови на слободното склопување Тие се из

Преземете вежби од секаков вид со леснотија во женските шорцеви на Рибок Шорцевите за изведба на Reebok се

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Среден пораст на полови�

Оставете ги нозете да го впијат сонцето во симпатичните, флертни шорцеви за манжетни на момчето Jordордач

Што не треба да се сака во врска со шорцевите во Бермуда во Jordордаче? Опуштено вклопување, со вистинска к

Од летните денови до престојот на одмор, времето и шорцевите на Бермуда на Тру имаат безгрижно чувство д

Оставете ги нозете да го впијат сонцето во симпатичното, флертно и удобно американски поло Асн...

Scroll