Новак
Погоди го врвот на долгиот бикини на Rewind Junior со пиштол

Погоди го врвот на долгиот бикини на Rewind Junior со пиштол

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Овој долг линиски бикини од хит Rewind ќе изгледа совршено на вас на плажа или на базенот. Вие избирате. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 врвен бикини и 1 чиста коса. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Тип на чаши : меко. Затворање : пуловер. Ремени : Широк не-прилагодлив. Деколте : вратот на лажичката. Карактеристики : Вклучува лушпа. Јуниорс Лонглинг Бикини го врвот со Скрун од Хит Ревинд. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секси VFront го истакнува овој шик пливање од време и TRU Овој врв на пливање е сензационален почеток на ваши

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Економска, но сепак привлечна алтернатива на крпа, салфетки со зелена боја на пијалоци ќе направат прек�

Лесни и дише, овие шорцеви од атлетски дела се дизајнирани со дишечка мрежа за обична удобност на и надв�

Затегнувач на ланецот на ланецот на ланецот на моторот затегнувач Дополнителни карактеристики Боја : с�

000 слики годишно Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери...

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Декоративна перница, сина : убава

Терапијата со декор свртена од страна на ногата овална табела за подножје е совршено парче изјава за ко�

Scroll