Новак
Патнички багаж, Aukfa Hardside Expernable Culcase со вртења на тркала, издржливи вртења на тркала и вградени TSA Lock 20 24 28

Патнички багаж, Aukfa Hardside Expernable Culcase со вртења на тркала, издржливи вртења на тркала и вградени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2879.52

Описи - Поставените 3 парчиња вклучуваат 20 инчи, 24 инчи и 28 инчи. Еден сет само ги задоволува сите ваши различни патни потреби. Лесен материјал од 100% ABS, мазен 360 ° Spinner тркала и носењето на горните и страничните рачки ги прават вашите патувања полесно. Надграден со 3-цифрен комбинација TSA заклучување, така што само вие или агент на TSA имате лесен пристап до вашите работи кога патувате максимизирајте 25% повеќе простор од вашата моќност за пакување со функцијата за проширување. Голем простор за складирање и целосно поставен ентериер со патент за да ги одржувате вашите предмети организирани. Целосниот комплет куфер со 3 парчиња ќе се испорачува со секој куфер еден во друг за да заштедите простор за ваша погодност. Упатства за ресетирање на комбинираното заклучување 1. заклучувањето е пред поставено на 0-0-0. 2. Притиснете го копчето на широко распространетоста, додека сте во оваа позиција, поставете го секој број на ваш избор. 3. Ослободете го копчето и вашата комбинација сега е поставена. 4. Внимавајте кога ги поставувате броевите за да не го ослободите копчето додека го поставувате. Спецификации : Прибл. Димензија (исклучувајќи тркала) приближно. Димензија (вклучително и тркала) приближно. Капацитет на тежина од тежина 20 инчи 20 "x 13 " x 9 "22 " x 13 "x 9 " 6 lbs 33 lbs 24 инчи 24 "x 16 " x 11 "26 " x 16 "x 11 " 8 lbs 44 lbs 28 inch 28 "x 19 " x 13 "30 " x 19 "x 13 " 10 lbs 3 lbs 3 парчиња за патувања, aukfa hardside Проширувачки куфер со тркала со вртење, Трајни 4 тркала за вртење и вградени TSA Lock 20 "24" 28 ", повеќе опции, жолти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Најлесниот светски витализира 3 парчиња сет на 3 парчиња има 3 индивидуални случаи со ултра силна структ�

Лесниот, GT Lite 3 Piece Spinter Spinner поставен од него багажот е задолжителен за вашата следна дестинација...

Овој 2 во 1 Molto Deluxe Jumbo куфер е куфер со висок капацитет со кој вашето дете може да се прошета! Куферот се пр

ИТ багажниот свет на светот Катедралата Св Овој сет на ултра лесна категорија има издржлива рамка за фи

Зачудувачки бои, функционален дизајн и илјадници прегледи со 5 starвезди што ви ги донесе Ифли, најверниот

Совршеното решение за патувањето на децата е конечно тука Колекцијата за багаж на CRCKT Детска е крајната

Никогаш не губете од видот на вашиот куфер со колекцијата Флуро од тоа багаж Флуоресцентната надворешн�

Сетот за багаж за патувања од 3 парчиња се вклопува едни со други, има еден куфер од 28 инчи за пратка, еден

Секој аспект се разгледуваше при дизајнирање на оваа убавина; Организација, стил, удобност и издржливос

Брзо идентификувајте го вашиот багаж со неговиот уникатен, гламурозен изглед Секој аспект се разгледув

Патувајте го светот со американскиот зелен пат Нејзината тешка, но сепак лесна, хардшел гарантира дека �

Американскиот Туристер е официјален багаж на Волт Дизни Светски одморалиште и Дизниленд...

Колман Newу Риџлин со 3 парчиња солиден багаж го олеснува и удобно патувањето Со 100 години наследство во к�

Оваа тркалање исправено од 20 ”има 4 тркала за вртење со лесен леб, телескопска рачка за заклучување, рач�

Protege 2 компјутер вгнезден сет за багаж за спин Се состои од проширен спинер 25 "исправен и спинер 21 " Прошир

Нашиот багаж ме однесе, има голем случај на скитници . само ве молам да го резервирате тоа патување и да з

Наменето за современиот патник, ова безвременско парче е изградено за да трае, лесен е, но сепак доволно

Колекцијата за багаж Gramercy од Кенет Кол е лесна и издржлива Се одликува со систем за вртење со 4 тркала за

Опис : Овој комплет за багаж е изработен од висококвалитетни пластични и метални материјали, сигурен и и

Американскиот Tourister 29 Inch Meridian Spinner Urright е дизајниран со стил и елеганција Тоа е паметен избор за вас и пот�

Дозволете вашата мала принцеза да носи сопствен багаж на следното патување со овој багаж на принцезата

Направено од најлон quакард, тркалачкиот тврд лукс компјутерски случај е совршен деловен случај за секо�

Патувајте во стил со овој сет за проширување на багажниот багаж на Олимпија Corsair Секое парче има четири �

Овој сет за багаж на Деџуно со три парчиња е изработен од врвна ткаенина quакард и има вртења на тркала, з�

Багажната количка на Американ Туристер го олеснува превозот на вашиот гломазен багаж Кошничката за баг

Описи Поставените 3 парчиња вклучуваат 20 инчи, 24 инчи и 28 инчи Еден сет само ги задоволува сите ваши разл

Оваа стилска торба за мултикомуналности на Naztech Smartpack е целосно наполнета со внимателни допири кои ги ре

Воведување на истовремено 31 "Softside Checked Spinner од него багаж Оваа колекција го нуди системот за врски CarryTowtm U

Scroll