Новак
Време на одмор 4ft Снежна база на Бурлап

Време на одмор 4ft Снежна база на Бурлап

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Донесете зимско чувство во вашиот дом за Божиќ со празник 4ft снежна база. Гранките опфатени со снег го прават вашиот дом да се чувствува како празнична шума со овој разноврсен декоративен акцент. Стоејќи благодатно во декоративен засадувач, ова тренд вештачко дрво мери 48 "во вкупна висина со база обвиткана со грмушка за да донесе малку расположение за одмор и шарм на скоро секој простор. Форест во затворен простор за да ги натера сите во празничен дух веднаш. Лесно собрани, едноставно распространети секој поединечен врв одделно на дното од центарот на гранката и да ги наведнува советите малку нагоре за да создаде поприроден изглед. Дизајнот на ела на ела на снег создава зимски изглед може да се остави необјавено или украсено за да одговара на вашиот стил на празник совршен за поставување во фоајери, на маси и полесно собрани, едноставно да се шири секој поединечен врв одделно на дното од центарот на центарот Гранка и свиткајте ги советите малку нагоре за да создадат поприродни совети за гранка за изглед, треба внимателно да се притиснат назад кон центарот кога дрвото се расклопува за складирање само за употреба во затворен простор само боја : бела, зелена тежи 10,23 фунти. Димензии на производот : 21 "d x 48" H Model # 504160053.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Студио Grafiik Kasubject : Cuisinestyle : Modern & Modernural Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Mats душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржл�

Glidden® High Endurence® PlНадворешна боја + Primer го носи квалитетот што го очекувате од Glidden® до вашите проекти на о�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Резултат! Слам забивање за удобен, пријатен стил Исклучете ги и разладете ги во овие панталони за дневни

Сè е за деталите Ниту една граница Флејтиот скејтер фустан нема расен дизајн без ракави и патент назад с

Овој зачудувачки ѓердан за жени и тинејџери има срцев приврзок создаден со кристали Сваровски во прекр�

Јогерс за сите за него, за неа, за нив Trimубовна облога на ребра : 95% полиестер / 5% спандекс Грижа : Машината

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll