Новак
Класичен спорт Официјална големина на склоп на големина на тениска табела во затворен простор во затворен простор

Класичен спорт Официјална големина на склоп на големина на тениска табела во затворен простор во затворен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 8849.44

X 5 стапки, табелата за продавници на „Фолд“ има целосно ламинирана површина за играње со дебелина од 12 мм со две независни половини. Мерење на 9 метри ширина од 5 метри, табелата со големина на турнирот има целосно ламинирана површина за играње за конзистентно отскокнување за време на конкуренцијата. Веќе претходно собрани во кутијата без дополнително склопување или потребни алатки, оваа табела е подготвена за игра за само неколку минути. Едноставно извадете ја табелата од кутијата, расплетувајте ги и отворете ги нозете, заклучете ги безбедносните брави на место и стегајте на мрежата. Во прав обложен, отпорна на 'рѓа, цврста челична рамка има стабилни нозе подготвени за какво било натпреварување.Табелата за тенис на табели со класичен спорт, е совршен додаток на која било просторија за игри или подрум.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете го вашиот живот со овие супер меки, Muk Luks Classic Classic Black Terry наредени хеланки! Одлично за есенска мо

5мм не'рѓосувачки челик подигната централна дрва од дрво кора перка со полиран рабови затегнување на пр�

Главниот студентски компјутерски биро за основни метали е дизајниран со вашиот вреден студент на ум...

Прегрнете ја радоста на сезоната на празници во вашиот дом со штандот за вистинска елка во Пулео...

Елените stags zander обичен пети Оксфорд е елегантна опција совршена за формални настани Вашето дете ќе ја це

Вашиот следен ден на плажа или базен само се подобри со овие без граници за пливање стебла со смел принт

Пар сандали на Викторија К со модерен стил на гладијатор со мулти плетенка во предниот дел со златни три

Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело го карактеризира испружената, црвенобела ли

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Чекор во топлото време изгледа одлично со нашата кратка, ексклузивно дизајнирана со дополнителна удобн

Scroll