Новак
Чудо на нација момчиња салон шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња салон шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.68

Кул ланга за вашето момче… пати два! Овие салони за момчиња од „Wonder Nation“ се направени во мека ткаенина од памук со лесен стил на влечење, еластична половината и влечење за прилагодливо вклопување. Спарете ги оваа пријатна дво-пакет салон шорцеви со неговите омилени маички и резервоари и гледајте како да биде удобно и опуштено. Исклучиво на. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови за поштенски патенти; 1 задниот џеб. Карактеристики : Врза за влечење. Салон шорцеви за момчиња од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Убаво откритие за него Овие шорцеви на момчињата од Wonder Nation имаат лесен за носење, дизајн на влечење и ел

Лесен стил во секое време, цело време Тешките основни шорцеви на Conder Nation Nation се токму она што недостасув

Подгответе го за активен ден со шорцевите за обесени за бесење на момчињата за деца од Гаранималс...

Додадете разноврсно дело на Фондацијата во неговата гардероба со овие тешки основни шорцеви од Wonder Nation

Додадете разноврсно дело на Фондацијата во неговата гардероба со овие тешки основни шорцеви од Wonder Nation

Лесна и влага со технологија DRIPower, тој ќе се движи без напор со овие шорцеви од Расел Еластична половина�

Супермека, удобна и кул Додадете ги ребрести француски Тери шорцеви во мешавината за неговиот секојдне�

Овие шорцеви, со нивниот стил на влечење, лесно ја истакнуваат неговата ансамбл со учтивост на 365 деца од

Премиум тенок директно на Wrangler Boys Short е конструиран со максимална флексибилна ткаенина за лесно движење

Ова кратко на Твил го има изгледот и чувството на вашиот омилен тексас, но со малку повеќе полски...

Хибридниот карго за изведба на Wrangler Boys нуди удобност и стил со функционални џебови на карго и напредна и

Училишните униформа на овие момчиња супермеки рамни предни шорцеви од Wonder Nation се направени со удобност

Забавни времиња! Повлечените шорцеви на Гаранаималс го одржуваат кул и удобно во текот на целиот ден...

Лесно влечење на шорцеви беа направени за игра, така што знаете дека ќе ви требаат повеќе од една...

Со маица или поло, овие адаптивни шорцеви се секогаш на точка Направени од мека и затегната, но издржлив�

Момци адаптивни училишни униформа Кино шорцеви (мали момчиња и големи момчиња) ткаенина со лесна нега с�

Scroll