Новак
Ножеви ножеви за ножеви, нос, земја за распаѓање дабови дабови

Ножеви ножеви за ножеви, нос, земја за распаѓање дабови дабови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 631.04

Елегантна, нова серија на лесни грбови со средно-заклучување има голем број на удобни, лесни за употреба додатоци. Од врвот на сечилото, преку широкиот наклон на работ, овие ножеви се подготвени да ги исполнат постојано проширувањето на секојдневните барања. Лесната рачка ETP нуди цврст, добро избалансиран зафат. Достапно во Mossy Oak® Break-uptm, Mossy Oak® Blazetm и Mossy Oak® Blaze Pinktm Camo има боја за секого. Столките за палецот од двете страни на сечилото обезбедуваат лесно, отворањето на едната рака, додека локацијата на задниот дел на заклучувањето овозможува непречено затворање. Овие ножеви доаѓаат во три големини за да се сретнат со која било личност, а сите имаат цена да ја исполнат секоја големина на паричникот. Бак ножеви 0285cms24wm Бантам, виткање нож со џебно клип, земја за распаѓање на дабови, мида : ? Лесен и исклучително издржлив? 420 HC Не'рѓосувачки челик сечило за капка точка? Отворање со една рака? Позитивно заклучување на системот за безбедност? Текстурирана ETP рачка? Достапно во Mossy Oak® Break-uptm, Mossy Oak® Blazetm и Mossy Oak® Blaze Pinktm Camo? Зафатни гребени на рачката за дополнителна стабилност? Clеб/ременски клип од не'рѓосувачки челик ( #285, #286)? Дупка за лента за лесен пристап? Напредно раб2х? Технологија? Засекогаш гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој ножеви на Buck 0736grxwm Trekker XLT Делумно засилен нож за преклопување е корисна алатка за различни ситуации

За да се задоволи потребата за лесен, безбеден и достапен нож, беа развиени бантами Квалитетот и издржли

Овој одличен лов на ножеви за преклопување на сечилото се користи за отворено Ова е производ на компани�

Нежните, лесни и еднократно отворање Оваа серија ножеви нуди ултра мазен, една рака отворање и заклучув�

Започнете ја сезоната надвор! Иновативните ножеви за отворена сезона на Бак се совршена комбинација на

Buck Nires 0375 BKSWM е квинтесенцијално класичен, мултисечил џеб нож Со црни страни на пакауд, оригинални никел �

Scroll