Новак
DesignArt Сини светла на мрежата - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

DesignArt Сини светла на мрежата - Апстрактна перница за фрлање - 18x18

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетски модерни и современи перници за фрлање. стил со. Овие мултифункционални дизајнерски перничиња. Повикајте повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот капак. - Достапно во неколку големини. - атрибут : модерен и современ. - Предмет : Апстрактни импресионизам "Совршен акцент на кое било парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот капак. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус само, без белење, виси да се исуши . Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има златна мароканска шема на бела позадина.

Тешка торба за платно тота со трајни рачки за носење Рачките на тота се спирални со платно јаже за стил...

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Остварливата извонредност што ја дозволу

Сигурно дека ќе биде стенд во нејзината гардероба, овој резервоар од Гаранималс е покриен во шарен печа�

Оваа девојка ќе го сака овој текстура на текстура на гингам 1 парчиња со скромна страна...

Подгответе ја за секоја авантура на отворено со сандалите на Поло Клуб Беверли Хилс Ремените ги поддржу

Чувајте ги работите тотално кул и ветровити со опуштените Skechers Fit® : Reggae Fest Willows Shoe Skech плетете мрежа скор

Елегантната естетика и ергономскиот дизајн ја дефинираат линијата Оксо челична линија на алатки за куј

Издувни гасови со издувни гасови на издувни гасови транспортираат изгорени издувни гасови од моторот д

Ветете дека ќе бидете засекогаш од нејзина страна со овој 1 / 3 карат TW РИНГ за ангажман на дијамантски ла�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll