Новак
Ournourneуни колекција женски Келса Тру удобност пена широка ширина на плоштад пети мачиња пета глуждци чизми

Ournourneуни колекција женски Келса Тру удобност пена широка ширина на плоштад пети мачиња пета глуждци чизми

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 480.00

Bootsa Booties by Collection Collection се толку разноврсни, тие одговараат на сè, од разгорени фармерки до здолништа со моливи. Овие ретро-шик чизми имаат суптилен влез на патент и дизајн на квадратни пети што додава допир на софистицираност на вашиот изглед. За да ги задржите нозете удобни во текот на целиот ден, овие чизми со широка ширина доаѓаат со 4 мм удобна пена ™ ™ insole и мека конструкција на веганска кожа. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Индивидуално завиткани слатки третмани што го олеснуваат зачувувањето на вашиот замрзнувач Во споредб

Повлекувањето / исклучувањето на ланецот им претставува на клиентите гроздобер допир и чувство Сенката

Оваа мека и пријатна облека со шал јака е совршена за сите ваши активности околу куќата Coobорџ женската и

Приказна за играчки 9 игри 8 сет на игри, приказна за играчки на Дизни / Пиксар 3 Деца на возраст од 4+...

Овој комунален елек обезбедува најдобар и највисок стил, задолжителен за вашата гардероба За секојднев

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Вашата малечка нема да сака да ги пушти овие! Овие симпатични влечки во стилот на Алинија имаат големи у�

Овој фрабил директен ролна и комбокомбо Брз врв може да се користи за цврсто линирање Ова е скриена техн

Црвениот раб го комплетира изгледот на овие плочи за Денот на вineубените Нашиот начин да славиме среќни

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Ram Promaster 1500 2019 : Дизајнирано �

Доверба на Weaver Leather LLC за да ви донесе производи со висок квалитет секој пат Weaver Leather LLC 357900BK 7 'Cow Black Rope Halter

Без оглед какви се вашите планови за денот, овој сет со чанти со две парчиња на Нанет Лепоре ве опфати По�

Библиотеката на модата, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна розов�

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, трговска марка ликовна у�

Девојчето за детско место бебе и дете, тесно вклопување во еднорог и диносаурус, тематски врвови со крат

Оваа оригинална излитена шик дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи прос�

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

ПСА : Единицата за конзола на костумот на харингбон влегува во жешка Ова парче мебел за акцент е главно #D

Ние ги зедовме нашите најтешки работни и функционални карго панталони и ги направивме уште поудобни...

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll