Новак
TechComm WB- Магнетски Levitating Bluetooth звучник со 3D аудио звук

TechComm WB- Магнетски Levitating Bluetooth звучник со 3D аудио звук

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Magn Comm WB-46 Магнетски левитинг Bluetooth безжичен звучник со LED светла и 3Д аудио звук за музика и без раце, лесно спарување на Bluetooth : Поврзете го со вашиот паметен телефон, MP3 плеер, ТВ, компјутер или автомобил стерео и уживајте во омилените мелодии . рацете -Брозни повици : Со технологија за намалување на бучавата, WB-46 е многу подобра алтернатива на звучникот на вашиот паметен телефон . LED светла : визуелни ефекти додаваат на неверојатниот звук за создавање пријатна атмосфера и уникатна амбиент . моќна батерија : музиката победи „Да бидеш над вашата забава - Уживајте во повеќе од 8 часа континуирана музика како свири . Лесен и преносен : Уживајте во неговиот 3Д аудио звук дома, во вашиот автомобил или однесете го со вас каде и да одите . 3Д аудио звук. Повици без раце. LED светла на основата и на орбитата. Технологија за намалување на бучавата. . Спецификации : . Bluetooth : 4.0. Опсег на Bluetooth Connection : 10 метри. Звучник : 3 W x 1. Батерија : 3.5 V / 500 m Ah. Излезна моќност : 3 W. Влез / излез на адаптерот : 120 V / DC 12 V. Опсег на фреквенција : 40 Hz ~ 20k Hz. Искривување : THD.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Наредена во класична силуета Дамаск, оваа тропска кора и стапче за стапчиња е остварување на сонот...

Погоди ги падините да изгледаат и се чувствуваат одлично во изолираните снежни панталони на мразот...

Уметник : Пол Цезаненјубјект : Сè уште начин на живот : Француски Кантрипродукт Тип : Галерија обвиткано �

Носете ги нашите без граници на долгиот ракав на јуниорите со рамо на рамената Vвратот на вратот цела се�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Etteанет Вертитес „петел“ на отворено платно Оваа платно на отворено wallидна уметност е завиткана галери

Многу ленти носат модерен стил на платформата обвиткана со канап и сандали со есдрил со клин со потпети�

Оваа прекрасна зелена цветање маргаритка I Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на масти

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Резултат слатки и модерни патики за вашето мало девојче од Гербер Со воздушен горниот дел, чевлите на ов

Одликувајќи се со чисти, едноставни линии, помладиот кревет на asаспер е совршен центар за спална соба ил

Додадете допир на елеганција во вашиот простор со оваа зачудувачка авенија во зелени тонови луксузна ф�

Клиновите се секогаш победа за пролет и лето! Тие ви даваат стабилна површина за одење и се во право на т�

На кого му треба централен дел кога ќе го добиете Beau 9 "Инспириран од ретро стилови на осветлување, оваа ш

Проверете ја компатибилноста со вашето возило Кликнете овде, Stop Stop Desire Driver Drum и Комплетите за чевли вклу

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

95% полиестер / 5% спандекс Landau направи подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство

Pantssaver Custom Fit Mats Fold Thats For Toyota Camry 2022 All Time Protection 1st & 2ри ред (сива)Висока подигната гранична заштита одлична з

Овие децатешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашата девојка...

Подгответе ги вашите момчиња назад во училиште подготвени со овие училишни униформни плетени поло маиц

Подгответе се за вашиот свет да се сврти наопаку со акција, пријателство и добри старомодни вибрации на

Scroll