Новак
Турнир мажите плете кратки ракави Pique Performance Golf Polo

Турнир мажите плете кратки ракави Pique Performance Golf Polo

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 159.84

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф. Изработена со мека ткаенина од полиестер пик, овој голф Поло има предно копче, детали за полите на ракав, и ребрести јака за да додадете малку дополнителна текстура. Завршувањето на ова парче е логото на турнирот на задниот јарем. Овој поло е достапен во различни бои. Признаена за својот регален потпис, колекцијата на турнири ја доловува истата изработка, детали и безвременска привлечност што ги натера своите клубови во американски класик дизајниран за човекот кој води активен животен стил и се стреми да остави впечаток на и надвор од голфот Курс, Tourney користи технички ткаенини за да испорача чиста и разноврсна колекција на голф поло, шорцеви, панталони и техничка надворешна облека. Додека легендите самостојно, Мек Грегор создаде турнири клубови за голфери кои поседуваат страсна и немилосрдна потрага по усовршување на нивните игри. Од победниците на специјалност до Country Club Champtions, Tourney направи име за себе за време на златната ера на голф. Додека се вкоренети во овие богати традиции, но сепак се движеа за потребите на денешницата, ја воведуваме колекцијата на турнири. Мека ткаенина. Јака за плетена текстура. Плакета на предните копчиња. Детали за полите на ракав. Лого на турнири на грб јарем. Копче за лого на турнири. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, не користете омекнувачи, суво суво ниско, ладно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба Овој вла�

100% Polyester CB Weathertec Water and wind resistant Waterproof fabric to 10,000mm Breathable Mock neck with contrast piecing Chin guard, Half zip with exposed contrast zipper Contrast piec

Навистина дишејќи за вистинскиот спортист, Френклин Поло ги носи играчите на место каде владее стилот...

Спојте ја интелигентната заштита на времето и ултрамека топлина со руно од паркот Седар Овој 100% стил на

Оваа потпис поло маица со UPF15 UV Sun Steverty ќе ве однесе низ дополнителни круга на автопатот...

Додадете го овој маж за кратки ракави Pique Performance Golf Polo во вашата гардероба за голф Изработена со мека тка�

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба...

Без разлика дали фаќате двомеч на трибините или разговарате за синоќешната игра околу ладилникот за во�

Направете изјава со смели бои во половите комори за склопување Влага плетена со блокирање на бои на пре�

Водоотпорен и дише, овој задебелен слој во боја е направен за да ве одржува удобно во влажното време...

Направено за оние денови кога времето повикува на нешто повеќе, овој слој отпорен на вода се впушта во н�

Scroll