Новак
Современи моменти од Гербер Бебе девојки Здраво на врвовите

Современи моменти од Гербер Бебе девојки Здраво на врвовите

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 112.00

Современите моменти донесуваат обична софистицираност во гардеробата на вашето мало. Секоја од нашите комплети за маици со 2 пакувања е дизајнирано за полесни промени и е направена со супер мека ткаенина за целодневна удобност и лесна нега. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во облеката на вашето бебе. Овој пакет вклучува едно розово девојче и едно цреша девојче. Современи моменти од Гербер Бебе девојки HI/LO врвови, (0-3 месеци - 24 месеци). Вклучува два врвови на Hi/LO. Карактеристики удобни, необични екипи и hi/ниско полите. Совршено да се меша и да се совпаѓа со омилените панталони, шорцеви, дуксери и повеќе. Една цврста розова, една розова со печатење на цреша. Меките ткаенини од памук и памук му овозможуваат на вашето дете целодневна удобност. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #19.HIN.83624 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% памук. Машинско миење / сушење суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити Овие артикли за складира

Нов вид летна романса Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од ма

Ова возило на Дизни / Пиксар 3 Молња МекКвин е преработено и подготвено за реална филмска акција! Провере

Овие активни шорцеви од атлетски дела сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина, без разлика дали р

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Пан Пепин, ве носи секој ден директно на вашата маса нашите вкусни и свежи тортили, планити од Пан Пепин..

Дебели перничиња со сунѓер со капаци на полиестерска ткаенина обезбедуваат удобност и издржливост...

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Сладок изглед за летни денови! Таа ќе ги сака деликатните рафли на овој врв без ракави од Wonder Nation, дизајн�

Scroll