Новак
Крајбрежен накит сини кристални камења злато позлатен прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит сини кристални камења злато позлатен прстен од не'рѓосувачки челик

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.84

Крајбрежниот накит Сини кристални камења злато позлатена рингенза од не'рѓосувачки челик секој ден има малку искра со ова око што привлекува кристален прстен. Полирана лента од не'рѓосувачки челик обезбедува прекрасна платно за кристали од 176 кружни сечење. Поставувањето на Паве му дава на овој прстен прекрасен модерен бенд кој дефинитивно ќе импресионира каде и да одите. Овој прстен е направен од полиран не'рѓосувачки челик. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : жолта. Материјал на предметот : скапоцен камен, метал. Тип на камен на артикалот : Кристал. Камена боја на артикалот : Сина. Камен облик на предметот : круг. Камената димензија на предметот : ширина 1,5 милиметри. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 5/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 4 грама. Број на камен на предметот : 176. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Пав. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој камо накит на отворено титаниум прстен е издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен Оваа ставка �

Единствени црни позлатени ленти од не'рѓосувачки челик со 1 кабелска жица за машки модни прстени Зошто д

Класичен рамен рамен прстен од не'рѓосувачки челик широк 8мм со еден надвор од центрираниот жлеб е рачно

Контрола со нашиот маж од не'рѓосувачки челик двотон црна IP слоевита лента и облечете го ова трендовски

Одете подалеку од вашата зона за удобност со нашата машка 8 мм свадбена свадба на јаглеродни влакна! Ово�

Овој зачудувачки титаниумски прстен со вметнување на бакар (и) е убаво контрастн, отпорен на абење, издр�

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен од прстенот на опсегот (8мм) Висина рафиниран

Фенси бенд од не'рѓосувачки челик Ние ја создадовме оваа персонализирана колекција за да ви помогнеме д

Изразувајте ја својата бескрајна loveубов со овој прекрасен црн и жолт бенд од волфрам Овој бенд може да с

Овој едноставен прстен со акцент на дијаманти со два тона дава елегантен сјај што го фаќа окото Накитот

Совршен прстен за секоја пригода, Моси Даб Нов раскинувајќи го вдлабнатиот бенд на мажите Камо Камо, ви �

Крајбрежен накит црн два тона не'рѓосувачки челик текстуриран прстен (10мм) носат овој црн позлатен прст�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Крајбрежен накит златен позлатен кристален жлеб прстен од не'рѓосувачки челик (8мм) Додадете модерен ст�

Крајбрежниот накит со црно позлатен не'рѓосувачки челик рингелегантно изработен, овој црн позлатен прс

Менс оригинален месечен месечина злато позлатен прстен од не'рѓосувачки челик направен од накит од бле�

Машка црна кожа и не'рѓосувачки челик бенд изработен од накит од блек џек Едноставен, возвишен и охтолку

Сјајна ширина од 8 мм, не'рѓосувачки челик, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за удобност за лес�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик четкан жлечен прстен (7мм) елегантно изработен, овој �

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Елегантен и подготвен, наш машка 6мм Стерлинг Сребрен Милгрин Еџ прстен е тука за вашите модни потреби! Б

Крајбрежниот накит Селтик јазол вечноста на вечноста, не'рѓосувачки челик ringвонење на не'рѓосувачки че�

Инокс накит FR104410 оксидиран прстен од не'рѓосувачки челик со голем мотор изглед црн10 in Челик уметност Ма�

Искра и сјај со овој прекрасен прстен CZ од не'рѓосувачки челик Овој блескав прстен има современ дизајн, �

Scroll