Новак
5 x8 0,5 килим во сива волна

5 x8 0,5 килим во сива волна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1648.00

Овој производ слави едноставност и елеганција. Природното, мешано волно влакно од Нов Зеланд е рачно занаетчии и завршени од занаетчии низ цела Индија. Модните напредни бои се комбинираат без напор во органски танц низ секој килим, создавајќи центри за око за секоја просторија. И, со минимални бои во секој дизајн. 5 "x8" x 0,5 "килим со сива волна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Силвана ги прикажува елегантно потресените традиционални дизајни на килими во печатена ко

Овој раскошен килим е дизајниран како безвременско уметничко дело со својот суптилен дизајн и избледен

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Создадете оаза во вашиот дом со овој динамички текстуриран килим во југозападен стил Овој килим е соврш

Колекцијата Safavieh Jardin содржи чудесни килими, совршени за додавање на прскање на забава и боја во вашиот д

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Колекцијата „Авалон Дом Сабине“ ја рекреира суштината на една од еден вид антички рачен килим со ажури

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Почудувачка комбинација на бои и модели на вкрстена форма се појавува во SEVAS Multi Овој килим прекрасна гр

Не само што оваа привлечна колекција обезбедува години на заштита на подот и апсорпција на звук, туку не

Создадете ладно крајбрежно опкружување во вашиот дом со едноставно Daisy 8 'x 10' правлив чад со голем килим �

Кој рече дека убавите подни облоги се само за внатрешноста на домот, сè уште не наишол на зачудувачки ки�

Со своите неутрални бои и богато текстурирани ткаени, овие килими се идеален додаток на вашата дневна с�

Scroll