Новак
Дизајн куќа Карсен Хол и рачката на плакарот, полиран хром

Дизајн куќа Карсен Хол и рачката на плакарот, полиран хром

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Дизајнерската куќа Карсен Хол и рачката на вратата на плакарот додаваат допир на елеганција на кој било декор на домот. Овој заклучок е реверзибилен за да одговара на левата или десната рака и има безвременски дизајн. Висококвалитетниот полиран хромиран финиш работи со кој било декор. Совршен за станбена или деловна инсталација. Оваа ставка е опремена за врати од 1-3/8-инчи до дебелина од 1-3/4-инчи и има прилагодлива 2-3/8-инчен до 2-3/4-инчен заднина. Ги исполнува спецификациите на ANSI Одделение 3. Дизајнерската куќа Карсен Хол и рачката на вратата на плакарот доаѓа со 5-годишна ограничена механичка и завршна гаранција за заштита од дефекти во материјалот и изработката. Нема функција за заклучување; Копчињата или лостовите слободно работат со бравата. Локарот е реверзибилен за да одговара на вратите од левата или десната рака. Лост за премин, за употреба на врати и плакари. Се прилагодува за 2-3/4 "и 2-3/8" задните места; Се вклопува 1-3/8 "и 1-3/4" дебели врати. 5-годишна ограничена гаранција за ограничена завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Petlas Explero H / T PT431 е цела сезона, автопатска терен гума за лесни камиони и SUV Explero H / T PT431 има специјално разви

Затворање на фармерки на големи машки мачки : памук тексас мешавина4џеб styling1копчиња Затворање со патент

Додадете здрав и вкусен избор на вашата диета со природен избор на земјен избор, мелено органско ленено

Со ориенталниот дизајн на Розмари, песок / лагун, свеж пресврт се меша во овој традиционален дизајн кори�

Работете цел ден во удобност и заштита, облечена во работата на Skechers : Boot Ceuznell St WP Акција кожа, ткаенина о�

Набавка во целосен двор, 8 јарди по завртка Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетн�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Ракчињата на Скот и Jonон Алфредо со оброк од тестенини од Пен, 8 унца, (замрзнати) Занесени во овој традици

Колекцијата LIA комбинира убави, современи обрасци и бои со трајни квалитети подготвени на отворено...

Направете бранови во ова пливање бикини поставени од правда! Овој сет за бикини со халтер доаѓа со стран

Направено од алуминизиран челик за издржливост, Walker Premium Pipe е произведена со прецизни свиоци и се провер

Глава до пети, таа ќе изгледа апсолутно чудесно во слаткиот сет на три парчиња на Wonder Nation Сјајните акцен�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „�

Премиум галерија со диња и премија, завиткано платно подготвено да се обеси Премиум рачно истегната га�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Во 2001 година, ја прифатив редакцијата на карикатуристот со весникот „Роки планина“, истата година стан

Опис на производот USB 2.0 снимање видео картичка MH1080 P60 S нуди HDMI на USB 2.0 со HDMI бесплатна јамка за заостанув�

Запрскајте ја вашата гардероба со чевли за атлетски банџи сега Изработено е од велур на текстил и мрежа

Scroll