Новак
Бонобос Тенок Суперфин Пике Поло

Бонобос Тенок Суперфин Пике Поло

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 175.68

Ова е апсолутна мора да има кошула за loversубителите на поло, изработена од премиум пик памук, кој е отпорен на пот со максимална дишење без да жртвува топлина. Рафинирано пик со луксузна завршница. Faltknit Rib со контрастно вртење. Копчиња во централната плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тримешавината со кратки ракави на Wrangler е ваш традиционален, поло на поло, што им дава на стилот и на удоб�

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварува

100% полиестер; чиста завршена плоча со три копчиња со засилена кутија на дното; контурирана јака за завар

Поло на мажот actекард шема на героге е совршен поло од деловно секојдневно до теренот за голф Неролна ра�

Одете случајно во оваа маичка со текстура со текстура во Jerseyерси за мажи Разновиден стил во најдобар сл�

САД Поло Асн Машка маица Vврат е идеален додаток на вашите омилени фармерки во мирување Совршено е да се

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа цврста поло маица од Chaps е испробана и вистинска стил напра

Двојно нагоре на убав и разноврсен додаток за него Овие поло маици од Georgeорџ се совршени врвови за стил �

Кој вели дека убав стил не може да биде удобен? Овој Поло за изведба на Расел за мажи има влага за да се од

Класичен главен дел за вашата гардероба Оваа машка кошула со кратки ракави од Chaps е убав врв кој е направ

Погледнете и се чувствувате самоуверено на работа или на теренот за голф во оваа маица со кратки ракави

Кул и удобно, оваа маичка со долги ракави од Грејсон Социјал е сигурно дека ќе биде вашиот нов главен гар

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн Машка изведба Пике Поло Оваа супер мек

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварува

На курсот или исклучувањето, изградбата на изградбата со кратки ракави на Бен Хоган е совршен баланс на

Scroll