Новак
Маици за момчиња за бебиња и мали деца на сина боја, резервоарот и шорцевите и сет на облеки за натпревари, 5-парчиња, големини 12м-5Т

Маици за момчиња за бебиња и мали деца на сина боја, резервоарот и шорцевите и сет на облеки за натпревари,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Овој сет на облека инспирирана од 5 парчиња сина боја е токму она што му е потребно за секојдневните авантури! Доаѓа со две тимови со кратки ракави, еден резервоар, и два пара шорцеви совршени за да го одржат кул и удобно за сезоната на топло време. Измешајте и совпаѓајте за да го пронајдете неговиот нов омилен изглед или спарете ги овие парчиња назад со постојната гардероба за неограничени комбинации! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет од 5 парчиња вклучува : две маици, еден резервоар и два пара шорцеви. Маица : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; графички принт; Супер-мека ткаенина. ТОП ТЕНК : Опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; без ракави; графички принт; Супер-мека ткаенина. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината; Супер-мека ткаенина. © Виаком. Сите права се задржани . Маици за индиции за сина боја, резервоарот и шорцевите со 5 парчиња облека поставени за момчиња за бебиња и мали деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете му на вашиот тим гордост со овој тренддесен врв Изгледајте неверојатно додека ја покажувате в�

Се борите да ја пронајдете мотивацијата да го погодите судот за таа соло практика? Фрлете пар панталони

Кик одобрен од дива, дизајниран да трча наоколу, овој високиот леопард прави модна изјава со метални акц

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“...

Сонувајќи за следната сончева ден авантура? Краткото на Lee® Mid Rise Bermuda ќе биде подготвена...

Додадете ја почетната во класична торба за перење монограм од нашата колекција монограм Вие сте обврза�

Овие сандали за мажи за спорт на спорт се комбинираат со стил на слабеење со ветровито удобност Тие имаа

Како е вашата игра со џемпери? Додадете малку хардвер и ажурирајте го времето на џемперот со овој краток

Леден часовник Гроздобер часовник Модел : VT.MF.BK.B.L.14 Боја : Црна Цена на мало : 209,00 УСД Дијаметар на случа

Чувствувајте се удобно во овој затнување на мажите Направено е од материјал ЕВА и содржи дупки за прото�

Време на одмор Мини клипови за лепило за лепило, јасни, 25 брои : 25 мини лепило лесни клипови Неискрено чис

Scroll