Новак
Машка сапун за чистење на шипката за чистење на Хари, мирис на смокви, Оз, пакет

Машка сапун за чистење на шипката за чистење на Хари, мирис на смокви, Оз, пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Шајскиот сапун на Хари, богато, длабоко чисти и ја остава кожата да се чувствува мазно по секое миење. Направено без конзерванси, сулфати или бои, овој чистач на телото ја испушти нечистотијата и ја остава кожата да се чувствува чиста и мека. Избравме нежни состојки кои длабоко чистат додека ја третираат вашата кожа со грижа и сè уште создаваат многу Suds. Бар сапун на Хари за мажи создава богата сулфат без латер со кремасти, целосни сапуни, оставајќи ја кожата мазна и мека. Мирисот на смокви е богат и топол, нанесена со белешки од смокви, кардамон и портокалова крв за енергичен мирис за да го започнете (или измијте) вашиот ден. Овој уникатен мирис е евокативен на топол ветре од овоштарник - сите во вашиот туш или када. Сапун за тело на Хари за мажи е достапен во четири мириси на потписи - смокви, црвено дрво, шизо и камен. Претпочитате да ги добиете вашите меурчиња од течен сапун за тело? Миењето на телото на Хари доаѓа во исти мириси за потписи. Сапун за пенење во мирисот на Хари. Сл е енергичен мирис на овошје и зачини - смоква, кардамон, портокалова крв. Произведува богата латер и длабоко чисти без да се чувствува груб. Ја остава кожата мазна и мека. Направени без сулфати, конзерванси или бои. Бар сапун на Хари достапен во 4 мириси на потписот на Хари - смоква, црвено дрво, шизо, камен. Овој мирис е исто така достапен во течното миење на телото - пробајте го миењето на телото на Хари за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll