Новак
Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно бело

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 768.00

Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Овој производ е точно на големината. Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба.Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Наменети за внатре и надвор од монтирање. Третман на прозорец - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи. Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат приватноста што ја посакувате. Третман на прозорци - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи . Третман на прозорци - Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи . Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нијанси на прозорецот комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот В�

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Достапно во седум зачудувачки бои кои се бели, каки, ​​чоколадо, морнарица, сива, слонова коска и светло

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Прилагодени нијанси �

Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијанси

Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијанси

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Пакетот вклучува пакет One shade, mounting hardware set and installation instructions Оваа римска сенка е направена од 100% фино памуч

Лесно се работи со едноставно држење на долната шина и подигнување и пониско до посакуваната висина...

Брендот за завеси од 1 прозорец во земјата сега прави нијанси Донесете рафинирано и светско решение за с

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Scroll