Новак
Primal Gold Karat Yellow Gold Polired 3-D надуен приврзок за срце со ланец на кабелски јаже

Primal Gold Karat Yellow Gold Polired 3-D надуен приврзок за срце со ланец на кабелски јаже

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Дајте шармантен и романтичен допир на вашиот изглед со овој ѓердан од 3-Д надуен приврзок за срце. Стилизирана од 14 жолто злато Карат, овој приврзок 16 X14мм сјае со висока полирана завршница и суспендира на ланец со кабелски јаже со 18 инчи, кој се прицврстува со затворач на прстенот. Облечете го вашиот секојдневен изглед со овој ѓердан.Метална тежина : 1,16 грама со синџир од типот : Финхејн Стил : Кабел јаже синџир Тип на синџир : Подигано срцево приврзоци за завршување : Висока полскалка : Clената Клап : Пролетен рингметал : Голдгулд Карат : 14 Каратметална боја : Yellowpandant со Димензии на кауција : 16мм x 14mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5 mmhollow3-dyour пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. , 14 Карат жолто злато, шупливо, 3-Д.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Среќните биб се совршени за заби и хранење Едно нешто на кое можете да сметате; На бебињата секогаш ќе им

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа прекрасна шарена сензуална жена во крзно палто III платно уметност се печати со употреба на највисо�

Изведба на Bilstein B6 Заврши со склопување на склопување : Yellowолта боја Билштајн Б6 перформанси Амортизери �

Гостаците се паметен и елегантен напредок во преносна исхрана Трајни тегли цврсто безбедно за да носат

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозап�

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Овој печатен печатење на наметка Cheetah е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција...

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

96% полиестер; 4% Spandexmachine миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво

Уметник : Мишел Фаберсубјект : Animals Tyle : Modern & Modern и Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подго

Боја на дијаманти : GH Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна Во поладни �

F17 T8 120 / 277 V 4 ЛАМП, F25 T8 120 / 277 V 4 LAMP, F28 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F32 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F40 T8 120 / 277 V 3 ЛАМП Универзал

Проценето време за склопување : 60 минути Карактеристики : Единствено обезбедување на квалитет : Изработ�

1 / 4 Carat T.W Дијамант Стерлинг Сребрена модна облека за мода Некој трепет на вашиот прстен! Дијамантските п

Моќни идеи со текстури транспонирани од текстил, или преработени или точно репродуцирани...

Удобните, цврсти и функционални, рангираните каргошорцеви на Georgeорџ се суштински додаток на вашата гар�

14К жолти златни обетки со ромби со мониста на пост жени Исклучителните дизајни направени за да се танта

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Пријатно комбо помеѓу кошула и јакна, издолжената количка е совршено слојно парче за фармерки и бела ме�

Време е да се надополни основната фиока за фиоки Овие врвови на резервоарот за перформанси нудат кул уд�

Комплетот за стабилизатор на Линк за стабилизатор на суспензијата TRW изгради репутација во автомобилск

Scroll