Новак
Шорцеви на реката Кристал Ков од бела Сиера

Шорцеви на реката Кристал Ков од бела Сиера

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Нашата кратка река Кристал Ков е секогаш подготвена за секое земјиште и морско бегство, благодарение на нејзината брза и најлонска ткаенина пријателска за суво и патување. Удобност се вклопува во рамен предниот дел со задната страна еластична лента за половината. Prontебовите од предната рака ги прават шорцевите за лежење додека повеќе карго џебови се таму за сите ваши скапоцености. Најдобар продавач. Заштита на сонце UPF30. Ткаенина за отфрлање на вода + Брзо суво + Пријателско за патување. Рамен преден половината со еластичен грб. Снеп отворање со затворање на предниот дел од мува. Печ двојно размавта џебови со прицврстување на банџи. Безбеден поштенски џеб. ИНСЕАМ : 6 ". Речна крпа : 100% најлон ткаени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Издвоите на одмор во овие симпатични очила со цветни цвеќиња Бохошорцеви Овие шорцеви се одликуваат со

Уживајте во стилот во сонцето на време и шорцевите на плажа на Тру Смачкана лента за половината и мека, и

Само во твоите нови секојдневни тексас шорцеви од фармерки на Софија со забавно, исцрпено полите Исклуч

Не жртвувајте супериорна удобност и алатка кога работите се загреваат на работа Оригиналните дики, сов�

Обичниот, секојдневниот стил не се подобрува Безвременски шорцеви во Бермуда од колекцијата Ли возачи �

Вашето ново одење за тие летни излети, „Време и влечење шорцеви“ обезбедуваат јасен стил во безгрижен �

Одлично за вежбање или лежење, овие основни шорцеви на границите не се задолжителни за активна облека...

Вака правиш случајно Одвојте време и шорцеви за влечење на TRU, во ткаенина што може да се меша со постелн�

Овие цветни шорцеви се направени од ткаени ткаенини Тој е дизајниран со широк и спортски еластизиран ле

Кога станува збор за најважните производи за облека, џебниот простор е задолжителен Додадете неколку у�

Бермудските шорцеви веќе долго време биле главен дел во плакарите на жените Најновиот превод на Jordорда�

Понекогаш, добро е да се изгубите малку Облеката All Forth е солидна и разноврсна доволно и за обичниот пеша�

Од летните денови до престојот на одмор, времето и шорцевите на Бермуда на Тру имаат безгрижно чувство д

Овие лисја од постелнина за време и TRU ќе направат одличен додаток на вашата колекција пролет / лето...

Вашето ново одење за тие летни излети, „Време и влечење шорцеви“ обезбедуваат јасен стил во безгрижен �

Уживајте во стилот во сонцето на време и шорцевите на плажа на Тру Смачкана лента за половината и мека, и

Останете стилски пред спиење со овие слатки и пријатни шорцеви за спиење од тајни богатства...

Лажичката оживува летен класик со скулптури со шорцеви Алинија Малку подолго во должина, овие шорцеви с

Направете простор за вашите нови слави! Денимските шорцеви на времето и Тру, со единечна манжетна, се со�

Спијте и дневна во перница блаженство со овие женски пижами шорцеви од тајни богатства Тие се изработен

Од ден на ноќ или ноќ на ден, ништо не ја победи стилската разноврсност на сетот за спиење на худи и шорце

Носете го сето тоа во чекор со краткиот товар на половината Lee® Направено од мешавина од памук со само на

Scroll