Новак
Ournourneyе женски Saar Comfort infort insole тесна ширина околу пети пети пумпи за петици

Ournourneyе женски Saar Comfort infort insole тесна ширина околу пети пети пумпи за петици

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Барате чевли што можете да го носите каде било и во кое било време? Проверете ја колекцијата SAAR By Journee. Оваа прекрасно симплистичка силуета со тркалезни пети се одликува со елегантни вегански кожни горе и удобна мансар, што го прави совршен чевли за секоја пригода. SAAR има и мила блокада пета за маче и стапало со тесна ширина, обезбедувајќи совршено вклопување секој пат кога ќе го носите. Купете го SAAR за удобен и стилски додаток на вашата гардероба. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : потпетица за маче. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно Вашите прсти се покрие

Theори брзо ќе стане ваш случај во сезоната Совршено за каде и да ве однесе патувањата Перфед горниот дел,

Елегантен, едноставен и недооценет, Вивиен од Бела Вита е клучен главен дел за вашата гардероба оваа сез

Барате чевли што можете да го носите каде било и во кое било време? Проверете ја колекцијата SAAR By Journee...

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Барате разноврсен и удобен стан што можете да го носите каде било? Проверете го станот на балетот Мериан

Барате чевли што можете да го носите каде било и во кое било време? Проверете ја колекцијата SAAR By Journee...

Барате разноврсен чевли што можете да го носите со некоја облека? Колекцијата „Балет за тркалезни ноти�

Cage чевлите се во право на тренд за сезоната и Лесна улица го презеде овој тренд и го толкуваше за вечерна

Клиентот loveубов сезона по сезона, Бракстон е на нашата омилена конструкција за чизми за фустани Изгледа

Jimena е совршен спој на патики и Еспадрил Предниот патент му дава на овој чевли малку повеќе поп и го прави

Дени по лесна улица е балетски стан што треба да биде вашиот удобен и стилски избор за напорни денови...

Scroll