Новак
Чудата на женските мешани медиуми со долг туничен врв

Чудата на женските мешани медиуми со долг туничен врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Тренд вреди да се обидете : Долгиот Туника на В. Чудо. Луксузно свилено тело мешано со мек плетен грб и ракави создава еден прекрасен врв. Веднаш воздигнување без разлика дали го спарувате со фармерки или панталони со велур. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10.5 "и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот од кукавици. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со раменици. Странични парчиња. Еден дел луксуз. Еден дел случајно : претерано мека и тотално шик, оваа лесна облека за туника ја прави секоја облека дополнителна посебна. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте .. Погледнете го чудото за сето тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Класичен стил добива модерен преуредување со резервоарот за вратоврска на C Wonder Ја има истата обична ви�

Трансформирајте го секој изглед со овој издвојување на врвот Vвратот од врвот од пионерската жена Тренд

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

Проток и женствено, што не треба да се сака? Печатената туника на Pioneer Woman е крајно романтична, со лесен чу

Топол стил за вашата гардероба со кул временски услови, Time и Tru's Turtleneck Top дава софистицирана привлечност

Останете топло во ова класично време и влечете го копчето за женско руно надолу Направено е од супермек�

Вкупна победа за вашата гардероба со овој врв на сублимација За fallуби се во ова лесно да се носи парче за

Долгиот ракав за долги ракави на јуниорите на Јуниори е суштински додаток на вашата секојдневна гардер�

Прекрасна цветна печатење и лесна силуета додаваат моментална женственост на овој селански врв од пион

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење...

Време и време на женското застој на ребрата на жените Создадете ги најтежните силуети со овој Body Suit од Tim

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета Изработена во мека и удоб�

Ова тајно богатство на ребрата плетено врвот е толку пријатно и удобно во секој пат На секоја салон гард

Без разлика дали е на карневал, фестивал, одмор, плажа или дури и тематска забава, сигурно ќе добиете мно�

Овој џемпер на концепти е удобен, стилски и лесен за носење со неговите функционални странични копчиња,

Ракавите на изјавите се толку сега Поставете ја јачината на звукот со ова време и врвот на ракавот за ба�

Во живо Loveубов Color ОДГОВОР ОВОЈ ТЕЕ до смрт и сè уште ќе ја задржи својата боја и форма! Суптилна, кошула з

Оваа избледена слава Graphенски ранглан ракав Графички горе има одлично копче детали за задниот дел и заб�

Удирајте ја облеката во голема брзина со живописен кардиган на Yorkујорк алишта Подолгите и отворените п�

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Сладок почеток на секој изглед, оваа блуза за трепет ракав од Pioneer Woman додава допир на женственост на сè с

Бела Вита знае чизми за фустани Продолжуваме да нудиме чизми за фустани за пети кои леле сезона по сезон

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Опуштено и подготвено за одење! Овој отомански бод на врвот од време и Тру го комплетира вашиот изглед н�

Scroll