Новак
Унизла Арканзас ниски врвни патики

Унизла Арканзас ниски врвни патики

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Ако барате прекрасен пар клоци што треба да ги носите во следната игра на Арканзас Razorbacks, овие чевли со ниски врвови од скици се совршени за вас. Дизајнот на Sleek Canvas и автентичните тимски графики ќе бидат сигурни дека ќе го привлечат вниманието на сите обожаватели на Arkansas Razorbacks додека ја поддржувате атлетиката на вашето училиште во стил и удобност. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% платно. Обично дизајнирани, текстурирани дното. Чипка. Графики за печатење на екран. Големина 8 одговара на машката чевли Големина 6, големината 9 одговара на машката големина на чевли 7, итн. Големина 8 одговара на женски чевли Големина 8, големина 9 одговара на женските чевли со големина 9, итн. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Скикс.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Scroll