Новак
Ekena Millwork 60 Долна ширина 5 8 Топ ширина 7 8 H 1 4 P Stannis Crosshead

Ekena Millwork 60 Долна ширина 5 8 Топ ширина 7 8 H 1 4 P Stannis Crosshead

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за надворешноста на еден дом, треба да размислат за вкрстените глави. Врвките се големи прилози што обично се поставени на врвот на прозорецот, вратата или големата влезна врата. Направено од лесен, но сепак издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за секој да ги инсталира. Слободно можете да изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговараат на потребите на вашиот проект. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или нокти. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави траен, но лесен производ. Непропустливи на природните елементи. Прилагодете со клучеви, пиластери и педименти за извонреден изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект Секоја сериј

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Додадете значителна домашна вре

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll