Новак
Illилет сензор за мажите за еднократна употреба, плус жилет за бонуси

Illилет сензор за мажите за еднократна употреба, плус жилет за бонуси

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 117.12

Gillette Sensor3 Мажите за еднократна употреба на мажите е светскиот свет #1 кој продава 3-сечила за еднократна употреба*. Razor нуди помазна бричење и има 100% подобро плакнење (наспроти Sensor2 Plus). Се одликува со подобрена umbastrastrip што им помага на лопати да се проследат. Главата за вртење обезбедува неверојатна блискост. Комплетирајте со гумена рачка што не се лизга за голема контрола и маневрирање. Добијте до 10 мазни бричење по жилет Gillette Sensor3 Men за еднократна употреба Razors, 4 плус 2 бонуси Razors World? S #1 Продажба на еднократна употреба со 3 сечила. Необично бричење и 100% подобро плакнење (наспроти сензор2). До 10 мазни бричење по брич. Главата за вртење се прилагодува на контурите на лицето. Не-лизгачка гумена рачка за одлична контрола и маневрирање. Подобрениот подмачкување им помага на лопатките да летаат над кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добредојдовте во семејството Sensor2 на illилет2! Барате едноставен, но сигурен брич? Illилет има нешто за вас..

Illилет Fusion5 Proshield Men Braving Razor, со подмачкување пред и по лопатките, штити од иритација додека се бричите...

Првиот клинички докажан брич на illилет дизајниран за мажи со чувствителни испакнатини на кожата и брич..

Scroll