Новак
Фокусирајте се во уво безжични, спортски слушалки

Фокусирајте се во уво безжични, спортски слушалки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2064.00

Фокусирајте се на вашиот тренинг и овие слушалки за безжични спортови со Bluetooth ќе ја завршат својата работа. До 8 часа време на репродукција и звук на потпишување на BL, овие слушалки имаат и контрола од 3 копчиња со микрофон. Загарантирано никогаш да не ви паднат или да ги повредите ушите, овие пупки во уво се доказ за пот и имаат Flexsoft трговска марка долготрајна удобност. JBL во уво Слушалки за безжични спортови. Опсег на фреквенција од 20 Hz. До 8 часа репродукција. Флекссофт долготрајна удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Проширувањето на нејзината секојдневна гардероба е лесно со 3пакувања на хеланки на Wonder Nation Подготвени

Оваа прекрасна патека во уметноста на Yellowолтата шума II платно се печати со употреба на највисок квалите

Овој килим со рачно волна со модерен геометриски дизајн ќе додаде удобност и топлина во секој современ �

Овој оригинален дикис 13 "Карирана кратка инкорпорира флексибилна ткаенина за удобност и леснотија на д�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Заслепување и сјај во овие модерни и сјајни сјајни патики кои комбинираат удобност и издржливост за ваш

Овие ткаени патеки рустикални луксузни полици на матични софтвер се компактен и функционална алтернат�

Заштедете уште повеќе со нашите преработени касети за тонер Оваа листа содржи 2 3482 B013 AA со висок принос н

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

'Llе биде подготвена за каква било авантура на отворено кога ја носи спортската сандала на девојчето со с

Уникатните индустрии ја поставија сцената за забавна прослава со нашите крем за забави за хартија од кр

Чувајте го вашиот зафатен живот напредувајќи се со Ли возачи удобни, но сепак модерни парчиња што можат

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустични декори, како и во совр

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред сетот за Божиќни пижами е направен за да легнете �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време на чај! Уживајте во чаша чај, кафе или какао со 1,8литарски не'рѓосувачки челик свиркачки чај од чај

Рамката на столот на колекцијата Хамилтон потсетува на времето кога профилот на едноставност беше виси

Отворените сандали на Девојки на Девојки на Нанета Лепоре и јамка, деликатни и слатки плетенки украсени

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Повеќегодишни се враќаат сигурно секоја година Зрела големина : висина 57 ", се шири 58" Цветна боја : длабо�

Совршената мешавина на мода и удобност за вашата бременост, време и вистинито деструирани тексас од тек

Tee Mossy Oak Teever Performance Tee е одличен додаток на вашата гардероба Мека и удобна полиестерска ткаенина со UPF 40+ UV

Овој удобен комплет за црева го карактеризира револуционерното црево Flexzilla® Air спарено со црвен индустр

Scroll