Новак
Време и време, графички мета за чадници за жени со кратки ракави, големини S-3XL

Време и време, графички мета за чадници за жени со кратки ракави, големини S-3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Природата ја исполнува модата со времето и графичкиот графички мета на Планините на Тру. Зачудувајте се во убавината на сценографијата со оваа опуштена мета во која има супер меко чувство и кратки ракави. Сензационален начин да го започнете вашиот викенд, спарете го овој мета со омилените фармерки или шорцеви и излезете од вратата. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Graphенски чадни планини графички мета од време и вистинито.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изгледа подобро од која било фото хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години УВобложена перка...

Совршено за вашиот декор на кујната, но исто така може да биде одличен додаток на вашата трпезарија или �

Панелите за завеси на горниот прозорец Катарина ја нудат функцијата на плетената просторија за затемну

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

За следниот одмор или престој . Вие сте подготвени! Освежете ја облеката за капење и оладете се во шорцев

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Покажете ја вашата личност и вкус со нашиот апстрактен килим на Mayview Darrow со беж и крем Силно емотивно и у�

Забавно и празнично едно парче пижами од унија во шарен празник е чуден избор за семејни фотографии или

Уметник : Fernanda Francosubject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryзавиткано платно Арт За создавање високо квали

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Извадете го овој лажички врат направен во лесна ткаенина со навестување на истегнување Оваа долга рака�

Дин се надева дека ќе ја пренесе грижата и посветеноста на loversубителите на животни од секаков вид, од ку�

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Вашето мало девојче ќе сака да се распрсне околу базенот или плажата, облечен во својот омилен лик на пр�

Scroll