Новак
Базенот „Ступел индустрии“ лебди сина црвена акварел сликарска врамена wallидна уметност од Грејс Поп

Базенот „Ступел индустрии“ лебди сина црвена акварел сликарска врамена wallидна уметност од Грејс Поп

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршуваме со текстуриран финиш за мозочен удар за да додадеме длабочина и стил на вашата нова wallидна уметност. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Вашето ново уметничко дело ќе пристигне подготвено да виси, АДН може да се обеси на рамката! Димензии : Мерки за ставка 16 должина x 1,5 длабочина x 20 висина инчи. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галеријата. Високо квалитетен печатење на платно, беспрекорно истегната и затегната до трајни рамки отпорни на смалување . Подготвени за виси - префабрикувани за да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен wallид што виси Хардвер. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Дизајн од уметникот Грејс Поп.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Подобрете ја секоја просторија во вашиот дом со овој прекрасен принт Уметничките дела можат да додадат

Боја : повеќебојно Карактеристиките на Marm9856 пристигнуваат подготвени да висат Стил : образно...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој печатење на погрешно сликање на елени на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничк

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Професионално рачно истегнување на рачно подготвени за обележување на сертификат за автентичност „Woman

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Тип на производ : Отпечаток на сликарство Стил : современ H x 18 "W x 1 Предмет : Диви животни Големина 24" H x 36 "W

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сребрените факти за исхрана на пистата Авенија Сребрена во црна и сива боја е вешто направено уметничко

Тип на производ : Печати Пококува сертификат за автентичност Севкупна тежина на производот : 7 фунти Уме�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll