Новак
Лажички женски ракав за ракав, испукан врв на пилум

Лажички женски ракав за ракав, испукан врв на пилум

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Boho и Breezy, Peaft Peplum Peplum Top става пролет во вашиот чекор низ секоја сезона. Смешен фронт му дава на овој врв малку истегнување за удобно, цел ден одговара. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ракави за мафини, измамен јарем и пилум полите. Ископување на краткиот ракав за кревање на јарем за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вклучете го вашиот волумен на стилот во овој преголем врв од лажичката што тече со шутли и бел, разнишан�

Корицата на иконскиот албум на Abbey Road додава убав спин на вашиот рокенрол стил со оваа графичка маица од

Светлина Бризи Убава Резервоарот Ками од лажичката го обезмастува и каскади телото со чиста женственос

Пакер нагоре! Бакнете го вчерашниот стил на збогум и освежете се за падот со овој пулвер желка од лажичк�

Исечете го женскиот ракав ракав на плоштад вратот селанец Вака летото : лесен селанец од лажичка во женс

Исечете ја блузата со долги ракави на жените Рафлите се тренд за сите Додадете тома на вашиот изглед во �

Изматете го женскиот Ками со чипка Исечена со деликатна чипка, Cami Top на Scoop Cami се лизга десно во вашата га�

Зачудувајќи се за вибрациите, излегувајќи од талент тоа е убавината на плетената туника на Scoop Исклучит

Искористете го контрастот со долги ракави на жените, испечатен селанец Лесен и воздушен, ветре низ ваши�

Романтична навестување на чипка му дава нешто дополнително на овој ултрафеминин, свиленка од Ками...

Плови како пеперутка и заповедајте го вниманието како кралица во оваа селска блуза од лента Лурекс од л�

Поминете го денот во мекоста на плетениот вафл на Scoop Со без напор, преголемо вклопување и паѓање на раме

Прошетајте на дивата страна во врвот на печатењето на леопардот на Scoop Лесните, опуштени фит и драматичн

Поместете се обични, направете простор за врвот на кожениот пилум на лажичката Леле достојно, овој врве�

Летна сензација : лесен селанец од лажичка со Лејси, Руфл Трима Топ што работи со вашиот обичен, како и по

Лажичка блуза со долги ракави за жени лажичка Запознајте ги вашите задолжителни Инспирирајте се со заб�

Кога е време, размислете надвор од кутијата со плетење со плескавици Зголемена обична, со софистицирана

Изматете го врвот на ракавот за блусон Два реда на прилично капчиња чипка врв низ предниот јарем на овој

Резервоарот за џемпери од лажичка во шевронска шема му дава на лукавиот стил ново софистицирано чувств�

Врвот на вашиот тренд изглед со пријатна, проток кардиган од лажичка Овој лесен плетен џемпер има опушт�

Поставени состаноци заедно Кошулата со плетење на копчето на Scoop го носи вашиот обичен изглед до нови до

Модата помина некаде над виножитото со овој техничар измиен мета со повеќебојно графичко печатење и по�

Резервоар со мека страна Плејот на резервоарот на Scoop се чувствува како омилен џемпер со ведра силуета п

Ставете го WOW во вашата гардероба со врвот на Scивовчето на Scoop Стилизирани од рамената или не, ова е чувар

Свилен и стилски, оваа врзана јака од јака од рафла од лажичка е задолжително! Направено е од бујна сатен

Нема задржување на грбот . Го сакаме врвот на половината на половината Елегантно волшебно, овој заситен,

Scroll