Новак
Светска војна З: Последици, Сабер Интерактивна, Плејстејшн 5

Светска војна З: Последици, Сабер Интерактивна, Плејстејшн 5

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1104.00

Издржете бесконечни бранови на сè потешки зомби во режимот на Game Horde Mode XL, во кој има стотици повеќе зомби на екранот од кога било можно. Светска војна З : После тоа, ги вклучува и сите содржини од Играта на годината издание на Светската војна З. Израмнете осум уникатни класи-Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster и All-New Vanguard Class-секоја со свои бакшиш и играчки стилови.Светска војна З : Последиците е крајниот ко-оп-зомби стрелец инспириран од блокбастер филмот „Парамонт Пикстер“ и следната еволуција на оригиналната хит светска војна Z која сега плени над 15 милиони играчи. Придружете се до тројца пријатели или играјте самостојно со соиграчите на АИ против орди на рамни зомби во интензивни епизоди на приказни низ новите локации опуштени од зомби низ целиот свет. Одбијте нови монструози на Undead, вклучително и роеви на стаорци кои гладуваат од месо, кои ќе ослободат тотален хаос на вашиот тим. Нови приказни од свет во војна го враќаат Ватикан Сити во епска конфронтација во Рим и ги здружуваат силите со преживеаните во снежниот снег на Русија во полуостровот Камчатка во полуостровот Мисии на сите нови приказни. Одбијте нови монструози на Undead, вклучително и роеви на стаорци кои гладуваат од месо, кои ќе ослободат тотален хаос на вашиот тим. Длабоката прогресија и новата перспектива доживуваат нова перспектива со срцев удар со потопната нова опција за режим на прво лице. Играјте како нови и враќачки ликови, додека ја водите борбата до Undead со брутален нов систем на меле, децимирајќи ги Зекес со уникатни потези, бакшиш и опции за оружје со двојна употреба, како што се Sickle и Cleaver. Издржете бесконечни бранови на сè потешки зомби во режимот на Game Horde Mode XL, во кој има стотици повеќе зомби на екранот од кога било можно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Растенија Vs Зомби : Битка за соседвил ™ клоци трева во растенија наспроти зомби : Битка за соседвил ™, на

12 уникатни околини Играјте низ карпестите брегови во Италија, дождливите улици во Холандија и снежните

Станете ангажиран пиштол Парите се добри, лојалното куче и пиштолот е сигурен Започнете со индиски брза

Scroll