Новак
Парабен бесплатен руменило во прав - датум ноќ

Парабен бесплатен руменило во прав - датум ноќ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Природна убавина или глам од 1940 година? Бохо шик или панк -рок принцеза? Што и да одлучите да бидете денес, руменилото на прав во прав може да ви помогне да ве однесе таму! Нашата руменило во прав доаѓа во низа убави бои за сите тонови на кожата и расположенија. Овие нијанси имаат допир на сјај за да создадат прекрасно гламурозен или професионален контурен изглед. Нанесена со четката Shany Angled Kabuki, оваа долготрајна руменило нема да лета непречено и воопшто не се чувствува како ништо. Неговата високо квалитетна формулација е направена без парабен. БЕСПЛАТНИ БЕСПЛАТНИ ПАРАБЕН БЕСПЛАТНИ ПАШ - ДАТЕН НО. Shany Silky текстура руменило создава природен сјај. Инстант поп на боја со едноставен замав на образите . Долга трајна формула за прашок без HD парабен. Одлично за патување, во движење за шминка . Дизајнирано и произведено во САД кои не се тестираат на животни. HD руменилото во прав е одлично за сите типови на кожа и тонови . Изберете ја бојата десно за образите со 29 бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Руменило во прав во прав руменило на мекиот крем во прав За совршени контури! Крем и нежен во примена за

Тешко бонбони е само сјај! Печеното истакнување и руменило трио во направете го првото мавта веднаш да ј

Оуи Чери дуо притискаше минерално руменило е сè што ви треба за да го постигнете најприродното, „осветл

Scroll