Новак
Време и време на женски џемпер од долги ракави на вратот

Време и време на женски џемпер од долги ракави на вратот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 287.84

Трендовски џемпер е задолжително во тие студени зимски месеци. Ова плете од време и TRU има кукавички врат, странични отвори и продолжен грб. Пополнете го изгледот со омилениот пар тексас за обичен пристап или пар панталони за попрофесионален изглед. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Тежина : средна тежина. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : кравји врат, лента со ребрести, странични парчиња, продолжено грб. Време на жени и џемпер на вратот од вратот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Summit HP Radial Trac II 175 / 65 R14 82 H Tire Summit HP Radial Trac II 175 / 65 R14 82 H Tire Fits : 1995 Plymouth Neon Sport 1999 Hyundai Accent GS 1988 Honda Civic SE 199298 Hyundai Elan

Здравиот живот леб беше првиот леб без маснотии со намалена калории во 1991 година Здравиот живот леб е со

Удобно, елегантно и машки пар шорцеви што се соодветни за сè Рамниот преден микрофибер истегнување кра�

Сè што е можно во сетот со три парчиња на RBX Симпатична глава до пети ја бараат вашата активна девојка Вк�

Издржлив, удобен, тестиран Границата со четкана панталона е мешавина од памук и полиестер со четкана за�

Ве молиме, изберете ги месеците за раѓање по ваш избор и знајте дека скапоцените камења секогаш ќе бидат

Уметник : Марк Ашкеназизубјект : Пејзажапелатиј : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија

Уметник : Силвија Василевасубјект : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галерија обвит

Користејќи многу слоеви на боја, намерата на anоан е да го пренесе деликатното чувство на цвеќињата, како

Колекцијата Лејси ги меша стилот и функцијата за да понуди современ стил и одлично складирање за младин

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color / Finish : Black and chrome Replaces OE Number : 71102 TZ5 A00 Replaces Partslink Number : AC1039105 Interchange Part Number : 71102

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Barstool Delano е направено со прекрасна, но еластична плетенка вода зумбул и сигурно ќе го даде вашето јадење �

Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand NonSkid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага �

Atlas Paraler A / T е гума на сите терени што е изградена за употреба на џипови, лесни камиони и SUV Изградена со си

Супериорен стил и удобност се ваши кога се лизгате на активната маица на Расел quакард Изработено со суп�

Scroll