Новак
Подобри домови и градини 52 ”мат црна црна боја на отворено сечило на таванот

Подобри домови и градини 52 ”мат црна црна боја на отворено сечило на таванот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Овој 52 ”мат црн затворен/отворен 3 сечил тавански вентилатор од подобри домови, исто така, може да се обеси во затворено. Современа мат црна завршница, 3 реверзибилни лопати. Може да се обеси од стандардни или аголни тавани со употреба на 6-инчен пад што е вклучен. Синџирите за влечење со лесна употреба се вклучени за брзо прилагодување на поставките за брзина. Тивкиот, реверзибилен мотор циркулира ладен воздух во текот на летото и топол воздух во зима, намалувајќи ги трошоците за енергија. 52 во L x 52 во W x 11.83 во Х.

Главните карактеристики

Избор на клиент

И 1 Момци е горд што го претстави Равен Совршена, удобна патика за затворено и надвор, зафатени денови и м

Совршено за вашиот декор на кујната, но исто така може да биде одличен додаток на вашата трпезарија или �

Fansубителите на елитните спортови насекаде се фаќаат за сетот на задната врата на задната врата...

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Создадете сопствен дизајнер лесен за употреба персонализиран печат за самомашка гума Само едноставен �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

24 часовна удобност Анет за дополнителни широки чевли со широка ширина со прилагодлива лента за прицврс�

Дајте му на вашиот дом допир на стил со овој taupe џемпер врамен wallидна уметност Со мешавина од длабоки, не�

Креветот за дрвени мали деца во Лацио зборува традиција и стил, додека одржува највисок квалитет и безб�

Додадете малку глам на вашите wallsидови со оваа визионерска отпечатоци „релаксирачка вода“ наутичка wall

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ДЕЛОВ�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ...

Изгледајте добро и се чувствувате страшно во текот на денот, облечени во овие женски плетени панталони..

Рачно изработени тафти со дијаманти додаваат исклучителен допир на овој тапациран кревет Одликувајќи �

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Scroll