Новак
Примарно злато Карат жолто злато Inri Hollow Crucifi приврзок со кабелски ланец

Примарно злато Карат жолто злато Inri Hollow Crucifi приврзок со кабелски ланец

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2576.00

Покажете ги своите верувања и религија со овој приврзок од жолто злато од 14 карат, кој има текстурирана завршница за изглед на око. Овој приврзок 27x14mm го суспендира од 18-инчен долг ланец на кабелски јаже со безбедност на затворот на прстенот. Снимете ја суштината на духовноста со овој ѓердан од приврзок за распнување. Со димензии на кауција : 27мм x 14mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5ммсолидиир пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. , Текстура, фрлено, 14к жолто злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Ова се фармерки што ги барате! Истегнете ги кожата од фармерките на Софија од Софија Вергара, во која има

Ликовна уметност УВ мастило за печатење на бели woodarrives подготвени да се обезглави сертификат за автенти

Топлите денови и ноќи покрај брегот бараат удобна кошула со лак Овој стил на кратки ракави на шамбрај им

Нараквицата со името навистина е уникатен, персонализиран додаток Наместо класично гравирање, оваа нар

Уметник : Лорен Моссубјект : Апстракт Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвит

Додадете стилски допир на вашиот декор со оваа зелена печатена ткаена ткаенина за текстура на перница н

Покажете го вашиот тимски дух каде и да одите кога ќе го имате овој возбудлив Wincraft 5.5 ”X 7,75” Fan Pack MultiUse Fan D

Loveубовта толку вистинска и романтична како твојата е безвременска Прославете со овој блескав прстен за

Надвор од премиум галеријата Sandbar III, завиткано платно Подготвено е да се обесат Премиум рачно истегнат�

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзажапестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Гринсборо �

Овој слоевит приврзок ѓердан од Верувај од Брилијанс прави совршен подарок! Позлатено од злато од 14 KT...

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Со неделни и�

Уметник : Марлен Вотсунсубјект : Пејзажапестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Ок град Ок �

Scroll