Новак
Климсон Тигерс колегиум сребрен тросед

Климсон Тигерс колегиум сребрен тросед

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2431.84

Дневна во вашата сребрена тросед со тигри со двајца пријатели или испружете се сами и уживајте да ги развеселувате тигрите до победата. Серијата Сребрена е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Софата доаѓа стандард со едно лого на централната перница, дополнително логоа може да се купат одделно. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, ПВЦ; Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина; Суспензија на без-саг и пена со висока еластичност; Ограничена гаранција за живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Софа за дневна соба со модерен стил од средниот век во разни бои за да одговара на вашиот декор за дома...

Креветот за софа со две седишта нуди уникатно решение за седење за секоја просторија во вашиот дом Оваа

Земја на потекло Кина Материјал за нозе / боја метал / сребрена боја Сето тоа одговара, без оглед дека е

Мекензи разноврсна, подвижна, бесконечно конфигурирана Патентиран удобност Flexx назад овозможува персо�

Дневна во вашиот Бајлор мечки сребрен тросед со двајца пријатели или се протегате сами и уживајте да ги

Создадете пријатна атмосфера со парче дневна соба Тристен Ова парче нуди уникатна ткаенина со два тона

Лесно прилагодување на кликнувањеClak за мултипозиција Comfort Soft, Микрофибер ткаенина за складирање на сед�

Отворете го патентот на дното на софата, извадете ги рацете, нозете и хардверот, а потоа трае неколку мин

Дневна во вашиот универзитет во Орегон Сребрена тросед со примарно лого со двајца пријатели или испруж�

Елегантен и привлечен, зачудувачки розов кадифено бесконечност 4 PC Модуларен пресек од меридијан мебел

Спиењето на софата Делани од ДХП е елегантен софакревет кој ќе додаде стил во вашата дневна соба со свој

Елегантен и привлечен, зачудувачки сив кадифе безграничен 4 парчиња Модуларен пресек од меридијан мебе�

Дневна во вашиот Вермонт Катамонтс Сребрена тросед со двајца пријатели или испружете се сами и уживајт�

Завршете ја удобноста и стилот на вашиот простор со вселенски ефикасен пресек Компактен за употреба во

Прекрасно стилизирани и свесно направени со употреба на материјали, прави добредојден додаток на кој б�

Висина на седиштето подот до седиште : 15,8 ” и користете за чување на вашиот ТВ далечински управувач, моб

Изработени со модерни дизајни на ум, овој тросед е суштинско дело за секој модерен дом...

Лесна тежина, многу погодна за употреба во станбени станови, универзитетски домови, семејни спални соби

[Погодно за помали простори] : Совршена големина за функционалност во студио, студентски дом, па дури и в�

Ве молиме, избегнувајте какви било груби хемикалии со цел да спречите непотребно обезцветеност Развијт

Мод толкување на софата за засолниште, дизајнот на Еви убаво се наоѓа во секоја нетрадиционална шема за

Реверзибилната количка ви овозможува да ја прилагодите конфигурацијата на вашиот пресечен тросед за д�

Овој производ е зафатен во желбата да се комбинира модерен минималистички стил со беспрекорен дизајн и

Средно лого на УНЦ Вилмингтон Стационарен тросед со систем на патент Овој тросед е совршен избор за изг�

Тонењето во удобност никогаш не било толку лесно Овој кожен сет за лежење ќе го искористи секој дом со с�

Лого на Невада Волкпак Лого Стационарен тросед со систем за патент Овој тросед е совршен избор за изгле�

Опуштете се цел ден во вашата дневна соба додека гледате телевизија или земате попладневно дремнување..

Сегменталниот тросед во форма на L со мултифункционален и иновативен дизајн, може да се прилагоди на раз

Scroll