Новак
Пионерската жена ватирана јакна од штала, женски

Пионерската жена ватирана јакна од штала, женски

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 559.36

Бидете на ладно време за време на оваа јакна од пионер од пионерската жена. Одликувајќи се со поштенски, ватиран дизајн на цветни печати и подолга должина на заден дел за женска форма, оваа класична јакна е сигурно дека ќе биде шик сезонско парче што ќе го достигнете повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Тежина : Средна тежина. Должина : хитови веднаш под колковите; малку подолго во грбот. Јака : стојат јака. Затворање : Zip Front. Ракави : без ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ватирана шема; Цветен принт. Јакна од цвеќиња за жени за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ватичаната јакна на пионерската жена, парови на класичен стил со внимателни женски детали...

Еден елек, два начина да го носите! Реверзибилниот елек на Pioneer Woman ги одржува работите интересни, едната

Еден елек, два начина да го носите! Реверзибилниот елек на Pioneer Woman ги одржува работите интересни, едната

Scroll