Новак
Без граници јуниори плус големина вратоврска пред фронтот бохо пеперутка цветен врв

Без граници јуниори плус големина вратоврска пред фронтот бохо пеперутка цветен врв

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Без граници на предниот дел на јазолот не е не толку основно основно што недостасува вашата гардероба. Опуштено вклопување, кратки ракави на рамото и предна вратоврска создаваат изглед на расположение што совршено партнери со вашиот омилен тексас. Оваа лесна маичка ќе ве натера да изгледате симпатично и да се чувствувате добро во текот на целиот ден. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Спуштете ги кратки ракави на рамо. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : се печати; детали за вратоврска. Врзана предна печатење за плус големина јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дајте му на вашето малечко момче со гушкање со ова симпатично, кадифен ќебе Инспирирана од класичната д�

Издвоите со пенкало+опрема за црно бели постери за постери, смели, сигнали за привлекување очи што се из�

Купете ја оваа колекција облека за девојчиња од garanimals! Нашата есенска и зимска колекција облека за дево�

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Августа

Со необично преземање на безвременскиот стил на потпетици, овие сандали имаат прилагодлива лента и ста�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Дизајнирани со snazzy Stappy ладни рамења за допир на модерната т

Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер Создадете прекрас�

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Scroll