Новак
Дует на Баркли 60,75 '' 31 '' натопување када

Дует на Баркли 60,75 '' 31 '' натопување када

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 10544.00

Карактеристики : -Подволна када за дизајн на двојно ролна. -Конструирано од трајно леано железо. -Издолијата е бела емајл, надворешноста е бела (епоксидна). -Најрирајте империјални стапала. -Tut има прелевање. -Нон -Скид ленти. Заврши : -Дали. Материјал : -Кално железо. Капацитет : -55 галони. Тип на терапија со бања : -Покорен. Дизајн на када : -Педестал. Полиран хром во боја - Хардверска завршница : -Полиран хром стапала. Бискеа во боја - Заврши за хардвер : - БИСКИ стапала. Црна боја - Хардверска завршница : -Блак стапала. Масло во боја нанесува бронза - хардверска завршница : -ил нанесува бронзени нозе. Димензии : -7 ”центри во палубата на кади. Севкупна должина - крај до крај : -67,75 ". Севкупна ширина - напред до назад : -31 ". Севкупна висина - од горе до дно : -23,25 ". Висина на површина за седење - горе до дно : -15 ". Севкупна тежина на производот : -350 фунти. BCY1189 се одликува со пространа када за дизајн на двојно ролна. Конструиран од трајно леано железо. Во финишот е бела емајл, надворешноста е бела (епоксидна). Сложени империјални стапала. Кадата има прелевање. Не -скид ленти. Заврши : Бело. Материјал : леано железо. Капацитет : 55 галони. Тип на терапија со бања : Впивање. Дизајн на када : пиедестал. Хардверска завршница (полирана хром) : Полирани хромирани стапала. Хардверска завршница (бискви) : Бискени стапала. Хардвер финиш (црна) : црни стапала. Завршување на хардвер (бронза со нафта нафта) : Масло нанесуваат бронзени нозе. Димензии 7 ”центри во палубата на кади. Севкупна должина - крај до крај : 67,75 ". Севкупна ширина - напред до назад : 31". Севкупна висина - горе до дно : 23,25 ". Висина на седење - горе до дно : 15". Севкупна тежина на производот : 350 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Идеално за помала бања, оваа када е дизајн за да се даде можност да се замени стандардна када со алкове с�

Scroll